سرویس: اجتماعی ۱۶:۱۶ - سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷

ثبت نام ۵۰۰ نفر برای شرکت در مراسم اعتکاف در شهرضا

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شهرضا نیوز حجت‌الاسلام محمدحسن رهایی با اشاره به پایان مهلت ثبت نام برای شرکت در مراسم اعتکاف گفت: امسال مراسم معنوی اعتکاف در هفت مسجد شهر شهرضا و مساجد روستایی بخش مرکزی و مناطق حاشیه‌ای شهرستان برگزار می‌شود. وی ادامه داد: از هفت مسجد انتخاب شده برای انجام اعتکاف، پنج […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شهرضا نیوز حجت‌الاسلام محمدحسن رهایی با اشاره به پایان مهلت ثبت نام برای شرکت در مراسم اعتکاف گفت: امسال مراسم معنوی اعتکاف در هفت مسجد شهر شهرضا و مساجد روستایی بخش مرکزی و مناطق حاشیه‌ای شهرستان برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: از هفت مسجد انتخاب شده برای انجام اعتکاف، پنج مسجد مختص زنان و دو مسجد مختص مردان است، همچنین از این تعداد دو مسجد به اعتکاف دانش‌آموزان دختر و پسر معتکف اختصاص دارد.

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرضا از ثبت نام حدود ۵۰۰ نفر برای شرکت در مراسم اعتکاف در این شهرستان خبر داد و افزود: از این تعداد ۲۸۰ نفر زن و ۱۲۰ نفر مرد در شهر شهرضا و حدود یکصد نفر نیز در مسجد روستایی و مناطق حاشیه‌ای در این مراسم شرکت می‌کنند.

حجت‌الاسلام رهایی خاطر نشان کرد: مراسم تحویل سال نو، جشن سالروز میلاد امیرالمؤمنین(ع)، سخنرانی مذهبی و پرسش و پاسخ دینی، مراسم سالروز وفات حضرت زینب(ع)، حلقه‌های قرآنی و اعمال امّ‌داوود از مهمترین برنامه‌هایی است که در مساجد محل اعتکاف برگزار می‌شود.

 

 

 

اتمام خبر/

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.