سرویس: اخبار شهرضا ۲۲:۳۰ - یکشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷

آسفالت محلات حاشیه‌ای شهرضا

سرپرست شهرداری شهرضا از آسفالت هفت محله حاشیه‌ای و یک بخش از بافت فرسوده داخل این شهر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شهرضانیوز ؛ مجتبی فخاری در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: پس از پیگیری شهرداری شهرضا از سال ۹۶، مصوبه اداره کل راه و شهرسازی استان مبنی بر اختصاص قیر برای آسفالت حدود یکصد هزار مترمربع از محلات هدف بازآفرینی این شهر شامل شهرک طالقانی، خمینی‌آباد ، اسلام‌آباد، محله چاووشی و کوی قشقایی و محلات جرم‌افشار و منوچهرآباد و قسمتی از بافت فرسوده شهری ابلاغ شد.
وی تصریح کرد: در ابتدا مصوبه‌ای مبنی بر اختصاص ۵۰۰ تن قیر از طرف اداره‌کل راه و شهرسازی استان از سوی ستاد بازآفرینی تصویب شد که این مقدار به ۳۰۰ تن کاهش یافت و سپس این مصوبه به اجرای عملیات آسفالت توسط پیمانکار اداره راه و شهرسازی تغییر کرد.
سرپرست شهرداری شهرضا یادآور شد: معابر خاکی و نیازمند اجرای آسفالت از طریق شهرداری نقشه‌برداری و لایحه آن طبق نقشه مصوب جهت اولویت‌بندی به شورای اسلامی شهر ارسال و پس از تصویب در شورا، اجرای زیرسازی با ماشین‌آلات شهرداری آغاز شد.
فخاری از آغاز عملیات آسفالت محله خمینی‌آباد خبر داد و افزود: در صورت اختصاص قیر به مناطق هدف طرح بازآفرینی شهرضا، عملیات زیرسازی و آسفالت طبق آدرس های مورد تائید توسط شهرداری اجرا می‌شود

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.