سرویس: اجتماعی ۱۴:۵۸ - چهارشنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۷

جواد داستانی

شهادت باب گشوده پروردگار برای قرب الی الله است.

یک ملتی که زن و مردش برای جانفشانی حاضرند و طلب شهادت می کنند، هیچ قدرتی با آنان نمی تواند مقابله کند. شهادت رمز پیروزی است. امام خمینی (ره)

یک ملتی که زن و مردش برای جانفشانی حاضرند و طلب شهادت می کنند، هیچ قدرتی با آنان نمی تواند مقابله کند. شهادت رمز پیروزی است. امام خمینی (ره)

کشور و جامعه ما، تا مدتهای مدید نیاز به این دارد که به یاد شهیدان زنده بماند و راه شهیدان نمایان بماند. امام خامنه ای (مد ظله العالی)

فرماندار محترم و مردمی شهرستان شهرضا برادر گرامی جناب آقای دکتر رفیعی نژاد

با درود و صلوات بر حضرت محمد (ص) و آل محمد (ص) و اهدای سلام و تحیات شهادت جانمایه انقلاب اسلامی است و قوام حیات نهضت ما، در خون شهید است. شهید منتظر مرگ نمی ماند. این اوست که مرگ را بر می گزیند، شهادت پایان نیست، آغاز است. تولدی دیگر است، در جهانی فراتر از آنکه عقل زمینی به صاحت قدسی آن راه یابد. شهادت مزد خوبان است( شهید آوینی)

شهادت باب گشوده پروردگار برای قرب الهی است و ساکنان آن کبوتران خونین بالی هستند که در کوچ معنویشان به سمت عند ربهم یرزقون به آسمان دل زمینیان سر می زنند و معنویت و معرفت را روزیشان می سازند. این نعمتی است که برای آن باید سجده شکر به درگاه حق به جای آورد.

اینجانب به عنوان خدمتگزار کوچک مردم شهید پرور، ولایتمدار و متدین شهرستان شهرضا، صمیمانه از حضور حماسی، پر شور و کم نظیر همه اقشار مردم و کلیه دست اندرکاران، دلسوزان و نیروهای خدوم شهرمان به ویژه ستاد بزرگداشت استقبال شهدا از بابت برگزاری مراسم استقبال، تشییع، تدفین و بزرگداشت شهدای گرانقدر، سروان پاسدار علی اکبر قباد پناه و ستوانیکم پاسدار علیرضا پناه پوری که باعث خلق صحنه های زیبای عشق به شهداء، امام راحل(ره)، مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) و انقلاب گردید تقدیر و تشکر نمایم.

حقیقتا این مردم با استقبال بی نظیر خود از شهداء نشان دادند که فرهنگ ایثار و شهادت روز به روز در وجود خود آنها زنده تر و پاینده تر خواهد ماند.

امید است با عنایت حضرت ولیعصر( عج) و پیروی از فرامین فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای( مد ظله العالی) در راه تکریم، بزرگداشت، زنده نگه داشتن یاد شهدا و صراط نورانی حضرت امام خمینی(ره) مستدام و پایدار باشید.

سرهنگ پاسدار جواد داستانی

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرضا

۸/۱۲/۱۳۹۷

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.