سرویس: اخبار شهرضا ۲۲:۰۲ - سه شنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۷

برای مردمان شهرم

شهرضایی ها مهمانداری کنند

ماه اسفند، با اینکه پایان سال محسوب می شود، اما آغاز بسیاری از فعالیت هایی می شود تا انسان ایرانی وارد یک زندگی جدید می شود. اما اسفند ماه یک نوید هم در عرصه ی ارتباط و تعاملات اجتماعی هم دارد. در همین رابطه مهدی صالحپور یکی از اعضای شورای اسلامی شهرستان شهرضا در این رابطه صحبت کرد و عنصر مسافر و مسافرت را عاملی برای پیشبرد اهداف شهرستان دانست.

به گزارش شهرضانیوز، مهدی صالحپور در خصوص حضور مسافران زیادی به شهرستان شهرضا و ایجاد ارتباط کلامی بین مردم این شهرستان و مسافران گفت:

-مردم شهرستان شهرضا از مردمانی فهیم و اندیشمند و خونگرم هستند، این ویژگی ها باعث شده است که بسیاری از مسافرین این شهر را به بهترین ها یاد کنند.

-مهمانداری مردم شهرمان باعث شده خیلی از مسافرین مقصد خود را دورتر کنند و به این شهر بیایند و از جاذبه های معنوی موجود همانند آستان مقدس امامزاده شاهرضا دیده کنند.

-سال گذشته در همین ایام بود که خانواده هایی مسافر، در پارکها اسکان کرده بودند و من به شخصه بسیاری از مردمان شهرضا را دیدم که این مسافرین را به خانه های خود برای پذیرایی بردند.

– ما باید تمام توان خود را برای مسافرین و عزیزانی که به شهرضا می آیند هدایت کنیم.

-اما گاهی اوقات ما در همین شهرستان خودمان کسانی را می بینیم که خدمات مناسبی ارائه نمی دهند. به طور مثال در بعضی از رستوران ها و تهیه غذا، وقتی رجوع می کنیم، میگویند ما بیشتر از دو نفر خورشت نمی دهیم یا اینکه خورشت تنها نمی توانیم بفروشیم. این خود می تواند یک نقطه منفی برای معرفی این شهرستان باشد.

-این مسافرینی که در سطح شهر ما حضور پیدا می کنند، خود عاملی هستند برای تعاملات اقتصادی و اجتماعی گسترده و ما باید بتوانیم این مسافرین عزیز را بیشتر در سطح شهرمان نگه داریم و این با بالا بردن امکانات رفاهی میسر می شود.

 

قالب آزمایشی خبر پایگاه خبری و تحلیلی شهرضانیوز.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.