سرویس: اخبار شهرضا ۲۱:۳۸ - سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

در آستانه سال نو شهرداری به استقبال بهار می رود

در آستانه سال نو و در راستای ارائه خدمات بهتر به شهروندان عزیز و مسافران نوروزی ، شهرداری شهرضا با رنگ آمیزی مبلمان های پارکی و زیبا سازی جلوه های بصری شهر به استقبال بهار می رود .

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شهرضانیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری شهرضا و شورای اسلامی شهر

در آستانه سال نو و در راستای ارائه خدمات بهتر به شهروندان عزیز و مسافران نوروزی ، شهرداری شهرضا با رنگ آمیزی مبلمان های پارکی و زیبا سازی جلوه های بصری شهر به استقبال بهار می رود .

کریم ابوالحسنی (مسئول زیبا سازی و مبلمان شهری شهرداری) در این راستا اعلام کرد با قرار گرفتن در آستانه سال نو و عید نوروز رنگ آمیزی مبلمان های پارکی و زیبا سازی جلوه های بصری شهر در دستور کار این شهرداری قرارگرفته  وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در خصوص استاندارد سازی و ایمن سازی محوطه های بازی کودکان در پارکها گفت : یکی از دغدغه های شهرداری در طول سال تامین آسایش شهروندان در استفاده از مبلمان پارکی و محوطه های بازی کودکان بوده که هر شهرداری فراخور توان مالی و امکانات موجود خود در این خصوص اقداماتی انجام می دهد و این شهرداری نیز حداکثر تلاش خود را نموده تا خاطرات خوش شهروندان و مسافران در استفاده از تاسیسات شهری و پارکهای مختلف سطح شهر خدای ناکرده خراب نشود

ابوالحسنی ادامه داد از دیگر اقدامات این واحد ، رنگ آمیزی منسوجات پارکی ، المان ها و تندیس ها و پایه های روشنائی و نیمکت های پارکهای خانه شهر ، معلم ، آبشار و ملت با هزینه ای بالغ بر ۹۰ میلیون تومان است که طی ماه گذشته تاکنون در دستور کار قرار گرفته و در حال انجام میباشد ..

وی با اشاره به آغاز رنگ آمیزی ۱۵۰ کیلومتر از جدولهای سطح شهر در ایجاد نشاط محیط شهری و زیبا سازی حاشیه خیابانها گفت از دیگر اقدامات این شهرداری در خصوص زیباسازی محیط شهری ، اصلاح و زیبا سازی بخشی از فضای سبز رفیوژ وسط بلوار امام خمینی ( ره ) می باشد که با خاکریزی و شن ریزی در حال انجام است .

ابوالحسنی تاکید کرد تمامی اقدامات انجام شده از بیت المال هزینه شده و به عنوان اموال عمومی میباشد و انتظار شهرداری از شهروندان محترم رعایت حقوق شهروندان در استفاده از آنها می باشد .

وی خاطر نشان کرد :  واحد زیباسازی در نظر دارد با ایجاد طرح های سه بعدی و خوشنویسی بر روی دیوارهای سطح شهر ، میدان کوزه و پل زیر گذر روبروی دانشگاه پیام نور منجر به ایجاد تحولی جدید در راستای زیباسازی داشته باشد .

 

انتهای پیام/

 

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.