سرویس: اجتماعی ۱۸:۳۰ - دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷

بدرقه ای به وسعت آسمان

هنوز یک هفته از حضور پرشور مردم بصیر شهرضا در راهپیمایی ۲۲ بهمن نگذشته بود که بار دیگر ، در تشییع شهدای مدافع وطن به صحنه آمدند و این کبوتران بهشتی را تا عرش بدرقه کردند.

بسم الله الرحمن الرحیم

سپاس خدای منان را که لطف بیکرانش را بر ما ارزانی داشت و توفیق خدمت به ملتی را به ما عنایت فرمود که در حماسه آفرینی و حضور در صحنه، در جهان بی نظیرند.

هنوز یک هفته از حضور پرشور مردم بصیر شهرضا در راهپیمایی ۲۲ بهمن نگذشته بود که بار دیگر ، در تشییع شهدای مدافع وطن به صحنه آمدند و این کبوتران بهشتی را تا عرش بدرقه کردند.

درود خدا بر مردم شهید پرور شهرضا و درود خدا بر عزیزان قشقایی که با حضور وحدت آفرین خود نشان دادند هرگاه پای دفاع از اسلام و آرمان های انقلاب در میان باشد قومیت ها رنگ می بازد و ایمان و اعتقاد به ارزشهای اسلام و انقلاب است که حرف اول را می زند.

سپاه پاسداران ناحیه مقاومت بسیج شهرضا ضمن عرض تسلیت مجدد به ساحت قدسی امام عصر(عج) و نایب بر حق ایشان، حضرت امام خامنه ای (حفظه الله) و خانواده های مکرم و معزز شهید پناهپوری و شهید قبادپناه، بر خود لازم می داند به پاس حضور آگاهانه و پرشور مردم شهرضا، از تک تک عزیزانی که با قدوم خود ما را در تشییع باشکوه پاسداران مدافع امنیت، همراهی کردند کمال تشکر را بنماید و آرزومند است که با تداوم این وحدت و حضور دشمن شکن بتوانیم گام دوم انقلاب را با استحکام و شتاب افزونتری برداشته و پرچم انقلاب را به دست حضرت بقیه الله الاعظم(ارواحنا له الفداء) برسانیم. انشاء الله.

ناحیه مقاومت بسیج شهرضا

همچنین بخوانید:

یک دیدگاه برای “بدرقه ای به وسعت آسمان”

 1. شهروند بی طرف گفت:

  باسلام
  در این شهر هیچ نهادی بغیر از سپاه پاسداران نیست؟
  که کاره مفیدی انجام دهد؟
  همه چیز باید بر دوش سپاهیان باشد؟
  راست میگوند که پاسداران میخورند و میخابند…
  گلوله میخورند و ارام میخابند…

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.