سرویس: اجتماعی ۲۰:۱۸ - دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷

غرش چهل ساله شهرستان شهرضا برای انقلاب

راهپیمایی ۲۲ بهمن، نمود اقتدار ملت ایران است

فرماندار شهرضا گفت: حضور مردم در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن، شکوه اقتدار ملت بزرگ ایران را به جهانیان ثابت می‌کند

به گزارش شهرضانیوز،علی‌اصغر رفیعی‌نژاد در گفت و گو با خبرنگار ایمنا از شهرستان شهرضا، اظهار کرد: پیروزی انقلاب، نظم دروغینی را که بلوک غرب و شرق بر جهان حاکم کرده بودند را از بین برد و مسیر جدیدی در استقلال و عزت ملت ایران، ایجاد کرد.

وی با بیان اینکه با وجود همه کارشکنی‌های دشمنان جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی مردم ایران در اوج اقتدار و شکوه برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: دشمنان از ابتدای دوران پیروزی انقلاب با کارشکنی‌های فراوان مانند ترو مردم و شخصیت‌های برجسته، حمایت از گروه‌های جدایی‌طلب، تحریم‌های اقتصادی و تحمیل جنگ هشت ساله تلاش کردند تا با آن مقابله کنند، اما باوجود رهبری قاطع و بادرایت و حمایت مردم شکست خوردند.

فرماندار شهرضا دهه فجر را فرصتی مناسب برای بازخوانی تاریخ انقلاب دانست و افزود: انقلاب اسلامی فرایندی است که در طول تاریخ استمرار دارد و ثمرات آن به مرور زمان بدست می‌آید، پس باید آرمان‌های آن نیز حفظ شود، به همین جهت باید تلاش کنیم تا شناخت نسل‌های بعدی را نسبت انقلاب و مفاهیم آن به انقلاب افزایش دهیم.

رفیعی‌نژاد با بیان اینکه تاریخ چهل‌ساله انقلاب یاران و مخالفان انقلاب را مشخص کرده است، یادآور شد: دشمن‌شناسی در این ایام اهمیت بسیاری در حفظ انقلاب و استقلال کشور دارد.

وی تأکید کرد: همه مردم از هر طبقه و قشری باید درخصوص مسائل کشور و رویدادهای منطقه و جهان احساس مسئولیت کرده و مسائل را با دقت پیگیری کنند، زیرا بی‌تفاوتی سهم مهلکی برای حیات انقلاب است.

فرماندار شهرضا با اشاره به تلاش دشمنان برای ایجاد تفرقه بین مردم و مسئولان، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ثمره تلاش مردم ایران در یک قرن اخیر برای دست‌یابی به استقلال و آزادی است، بنابراین نباید اجازه دهیم با درگیر شدن در معضلات داخلی، دچار تفرقه شویم.

رفیعی‌نژاد حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن را وظیفه‌ای همگانی دانست و تأکید کرد: ملت ایران در چهار دهه گذشته باحضور در همه صحنه‌های انقلابی، از آرمان‌های نظام دفاع کرده‌ و اجازه نداده‌اند، دشمنان به اهداف خود برسند.

وی حضور مردم را مهمترین پشتوانه انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد: اعتماد مردم و ایمان آنان، مهمترین سرمایه نظام مقدس جمهوری اسلامی است که به برکت خون هزاران شهید بدست آمده است.

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.