سرویس: اجتماعی ۱۸:۱۵ - پنج شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷

فضای سازی محیط شهری در ایام اله دهه فجر با رویکرد فاطمی

نشانه های حضرت مادر در سطح شهر

مجتبی فخاری سرپرست شهرداری اعلام کرد فضا سازی محیط شهری در ایام اله دهه فجر سال جاری با توجه به تقارن این ایام با فاطمیه دوم ، با رویکرد فاطمی انجام شد .

مجتبی فخاری، سرپرست شهرداری اعلام کرد فضا سازی محیط شهری در ایام اله دهه فجر سال جاری با توجه به تقارن این ایام با فاطمیه دوم ، با رویکرد فاطمی انجام شد .

فخاری با بیان ارزشمندی این ایام از ماه بهمن خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه مسئولیت کمیته فضا سازی شهری ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی بر عهده شهرداری شهرضا گذاشته شد ، این کمیته طی برگزاری چندین جلسه داخلی تصمیماتی را در خصوص نحوه فضا سازی شهر در ایام اله دهه فجر و سالگرد چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی متقارن با ایام خون و اندوه فاطمیه دوم و براساس بخشنامه های ابلاغی و صورتجلسات ستاد دهه فجر شهرستان اتخاذ نمود و در راستای تصمیمات متخذه اقداماتی بعمل آمد که از آن جمله می توان به نصب پلاکاردهای عرضی در خیابان مرکزی شهر حدفاصل میدان شهدا تا چهارراه طالقانی با پارچه های سبز و مشکی مزین به احادیث ، اشعار و توصیه های بصیرتی مربوط به ایام فاطمیه روی پلاکاردهای مشکی و سخنان امام امت و رهبر فرزانه جمهوری اسلامی و جملات بصیرتی مربوط به دهه فجر روی پارچه های سبز رنگ اشاره نمود . همچنین در همین راستا نصب ۱۵۰۰عدد پرچم ایران و سبزو مشکی در سطح شهر ، نصب پرچم های اهتزازاز در ورودی های شهر ، اهدای ۷۵۰ شاخه گل به مزار شهدای گلگون کفن شهرستان در گلزار شهدای شاهرضا ( ع ) و شهدای گمنام ، همکاری با ستاد بزرگداشت دهه فجر شهرستان در برگزاری مراسم ۱۲ بهمن ماه و همچنین یوم اله ۲۲ بهمن از دیگر اقدامات این شهرداری می باشد .

مجتبی فخاری با اشاره به اهمیت حفظ شعائر دینی و همچنین ارزشهای انقلاب اسلامی افرود : صبغه فرهنگی و سابقه مذهبی شهرضا با قدمت بالا ، میطلبد که در فعالیتهای فرهنگی و اجتماعی به این کار اهمیت داده شود . چرا که پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با تمام برکات و نتایج ارزشمندی که دارد ، محصول آموزه های دینی و ارج نهادن به شعائر مذهبی ماست . و غیرت و ایثار فرزندان این مرز و بوم ، درسی است که در مکتب انسان ساز ائمه اطهار آموخته اند . از این رو شهرداری شهرضا فضا سازی محیط شهری در ایام اله دهه فجر را با رویکرد فاطمی انجام داد .

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.