سرویس: اخبار شهرضا ۱۹:۲۲ - چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷

مجموعه تجاری موقوفه شیخ شاهنظر شهرضا احیا شد

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شهرضا گفت: مجموعه تجاری موقوفه شیخ شاهنظر به مساحت ۹۰۰ مترمربع و ارزشی بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال با حکم مراجع قضایی احیا و به حالت وقفیت بازگردانده شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شهرضانیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، فرهاد عرب اظهار داشت: با پیگیری های اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شهرضا و در جهت احقاق حقوق موقوفات و همچنین اجرای امینانه نیات واقفان نیک اندیش پس از چندین سال مجموعه تجاری موقوفه شیخ شاهنظر از طریق حکم قضایی احیا و به حالت وقفیت بازگردانده شد.

وی در ادامه افزود: این مجموعه تجاری به مساحت ۹۰۰ مترمربع است و در بلوار امام خمینی (ره) و در کنار پارک خانه شهرضا واقع شده و ارزش آن نیز حدود ۱۵ میلیارد ریال برآورد شده است.

 

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شهرضا در ادامه خاطر نشان شد: پس از واگذاری این مغازه ها به صورت اجاره از طریق مزایده در سال حدود ۶۰۰ میلیون ریال درآمد به موقوفه شیخ شاهنظر در راستای اجرای نیت واقف نیک اندیش آن که برای کمک به زائران بی بضاعت امامزاده شاهرضا (ع) و هزینه های جاری این امامزاده جلیل القدر است اضافه می شود .

فرهاد عرب در ادامه یادآور شد: اداره اوقاف و امور خیریه در نظر دارد تا در راستای حمایت از کالای ایرانی و همچنین پیروی از اقتصاد مقاومتی و رفاه حال مردم متدین و هنردوست شهرضا و همه هموطنان عزیز این مجموعه تجاری را به عنوان مجموعه بازار صنایع دستی در اختیار هنرمندان قرار دهد و قدمی هرچند کوچک در جهت معرفی هنر هنرمندان این شهرستان بردارد .

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.