سرویس: اجتماعی ۱۷:۱۱ - شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷

حضرت زینب (س) پیشقدم در عرصه ی احیای انقلاب دینی

حضرت زینب(س) خبر بزرگترین رویداد تاریخ را به مردم رساند و حکومت فاسد یزید را رسوا کرد.

به گزارش شهرضانیوز، حجت‌الاسلام سیف‌الله یعقوبی در جمع مردم شهرستان شهرضا، با اشاره به سالروز ولادت حضرت زینب(س)،  خاطرنشان کرد: آن حضرت اسوه صبر و پایداری در راه حق و حقیقت است به همین دلیل باید ویژگی‌های اخلاقی ایشان برای نسل جوان بازگو شود.

وی ادامه داد: شجاعت حضرت زینب(س) باعث ماندگاری واقعه عاشورا شد، آن حضرت خبر بزرگترین رویداد تاریخ را به مردم رساند و حکومت فاسد یزید را رسوا کرد.

امام جمعه شهرضا با بیان اینکه در شرایط حساس فعلی وحدت مردم و مسئولان توطئه دشمنان را ناکام می‌گذارد، اظهار کرد: مسئولان باید با خدمت‌رسانی صادقانه و تلاش جهادی، امید به آینده را در مردم زنده نگه دارند.

حجت‌الاسلام یعقوبی اضافه کرد: همه افراد وظیفه دارند با ترویج خوش‌بینی و بیان حقایق از دستاوردهای نظام اسلامی، با توطئه دشمنان که هدف آن ترویج یأس و نا امیدی در جامعه است، مقابله کنند.

وی ولایت فقیه را مهمترین رکن انقلاب دانست و افزود: منافقان قصد دارند از مطالبات مردمی سوء استفاده کنند، اما همه دشمنان باید بدانند که مردم ایران همواره با وجود مشکلات، حامی ولایت و رهبری بوده‌اند.

امام جمعه شهرضا پاسخگویی مسئولان به مطالبات مردمی را باعث افزایش اعتماد عمومی دانست و افزود: تلاش جهادی مسئولان، بصیرت‌افزایی در مقابل دسیسه‌های دشمنان و مقابله با برخی بی‌کفایتی‌ها، سبب پیروزی در جنگ روانی دشمن علیه کشور و نظام می‌شود.

حجت‌الاسلام یعقوبی با بیان اینکه هدف اصلی دشمن از تهاجم فرهنگی و جنگ روانی ضربه زدن به اسلام و روحانیت است، یادآور شد: با رفع مشکل بیکاری جوانان و ایجاد بستر مناسب برای سرمایه‌گذاری بخش خصوصی، سایر مشکلات اقتصادی نیز رفع می‌شود.

وی تأکید کرد: تقدیم هزاران شهید و جانباز و ایثارگر در طول دوران مبارزات انقلابی و جنگ تحمیلی و پس آن، نشان می‌دهد که مردم همواره حامی اسلام، ولایت و نظام بوده‌اند.

امام جمعه شهرضا با اشاره به درپیش بودن راهپیمایی ۲۲ بهمن، خاطرنشان کرد: همواره حضور مردم در راهپیمایی این روز، دشمنان را نا امید و یاران انقلاب را امیدوار کرده است.

حجت الاسلام یعقوبی با بیان اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال از اهمیت بیشتری برخوردار است، تصریح کرد: امسال هم حضور گسترده اقشار مردم در این راهپیمایی به جهانیان ثابت می‌کند، مشکلات در اراده راسخ مردم برای حمایت از انقلاب و اسلام خدشه‌ای وارد نمی‌کند.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.