سرویس: ورزشی ۰۳:۳۰ - پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۲

غفاری :

کی‌روش فقط یک بار از سر تمرین ما رد شد

مربی تیم فوتبال نوجوانان گفت: تنها ۸ دیدار تدارکاتی خارجی داشتیم اما هدفمان ایستادن در میان ۴ تیم برتر جهان است.

به گزارش شهرضا نیوز ، مهدی غفاری اظهار داشت: اردوی تیم نوجوانان در آلمان بسیار خوب بود. اگر آن بازی‌ها را انجام نمی‌دادیم در جام جهانی دچار مشکل می‌شدیم اما آنجا شکل تیمی خود را پیدا کردیم. اردوهای فعلی ما نیز حالت ریکاوری دارد و بیشتر روی ضربات ایستگاهی کار می‌کنیم.

وی افزود: تاکنون بیشتر اردوهای داخلی داشتیم. برای جام جهانی نوجوانان دوره گذشته ۴۲ دیدار تدارکاتی داشتیم اما این بار تنها ۸ بازی خارجی برگزار کردیم. با این حال کارمان را انجام دادیم و اوضاع خوب است. بودجه برای همه رشته‌ها وجود ندارد و وقتی هم امکانات نیست نباید در فکر آن باقی بمانیم.

غفاری عنوان کرد: در کمپ خودمان هر ماه ۲۳ روز در اردو بودیم و هدفمان رفتن به جمع ۴ تیم برتر جام جهانی است. کمبودها بوده و تمام شده و ما از نظر روحی و روانی آماده حضور در جام جهانی امارات هستیم.

وی درباره اینکه سرمربی تیم ملی در آستانه رفتن نوجوانان به جام جهانی با توجه به همجواری محل تمرینات از این تیم بازدید داشته گفت: کی‌روش در ۲٫۵ سالی که ایران است، تنها یک سال و نیم پیش آمد و بدون صحبت با ما از سر تمرین رد شد و رفت. او هم فکر کار خودش است و ما چیزی در مورد سایر تیم ها از کی‌روش ندیدیم.

مربی تیم نوجوانان خاطرنشان کرد: تیم ما تا چند روز دیگر به جام جهانی می رود، اتفاقی که با زحمات زیادی رخ داده و آمدن کی‌روش و مسئولان می تواند سبب افزایش روحیه بازیکنان شود.

به گزارش تسنیم جام جهانی نوجوانان از فردا در امارات آغاز می‌شود و تیم کشورمان با آرژانتین، اتریش و کانادا همگروه است. شاگردان علی دوستی‌مهر شنبه آینده در اولین دیدار خود به مصاف آرژانتین می‌روند.

منبع : تسنیم

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.