سرویس: اجتماعی ۲۳:۴۸ - سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷

پیامی برای وقف

به مناسبت هفته وقف، فرماندار شهرستان شهرضا، علی اصغر رفیعی نژاد به اداره اوقاف و امور خیریه با فرا رسیدن دهه وقف تبریک گفت.متن
پیام تبریک به شرح زیر استک

 

بسم ا… الرحمن الرحیم

 کسی که از مال یا جان خود می بخشد، تقوا پیشه می کند و نیکوکاری را فراموش نمی کند، به گشایش در کارها نوید داده می شود. (آیات ۵ و۶ سوره مبارکه لیل)

یکی از اموری که نقش مهمی در توسعه، گسترش و پیشرفت تمدن اسلامی دارد سنت حسنه ی وقف می باشد.

دستاورد وقف خدمت به مردم است و نهادینه کردن فرهنگ وقف در جامعه منجر به خدمت و برکت و ایجاد زمینه بروز مسؤولیت پذیری و  تأمین سرمایه عظیم اجتماعی می باشد.

 بخش عظیمی از میراث فرهنگی، علمی، آموزشی، درمانی و اجتماعی در کشور عزیزمان با بهره گیری از ظرفیت این عمل نیکو و نیات خیرخواهانه واقفان بوده است.

گرامی داشت هفته وقف، فرصت مغتنمی است تا آثار و برکات این صدقه ی جاریه بر همگان آشکار شود و به تعبیر امام راحل(ره) جامعه از فضیلت بسیار و پاداش بیشمار آن بهره مند گردد.

اینجانب فرارسیدن هفته وقف را به سرپرست محترم اداره اوقاف و امور خیریه و همکاران محترمشان و تمامی خیّران و واقفان شهرستان شهرضا تبریک و تهنیت عرض نموده امیدوارم عزیزان واقف برکت سخاوتمندانه خود را همچنان در راستای کمک به بالندگی، پیشرفت و توسعه شهرستان جاری و ساری نمایند.

علی اصغر رفیعی نژاد

 فرماندار شهرستان شهرضا

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.