سرویس: اخبار شهرضا ۲۰:۰۵ - پنج شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷

نشست هم اندیشی رؤسای اتحادیه ها و معتمدین بازار با فرماندار شهرضا

پیوند بازار با انقلاب ، پیوندی ناگسستنی است

دکتر علی اصغر رفیعی نژاد فرماندار شهرضا در نشست هم اندیشی رؤسای اتحادیه ها و معتمدین بازار با بیان اینکه بازاریان صاحبان انقلاب هستند و در تمامی مراحل انقلاب، دفاع مقدس و دوران سازندگی نقش تأثیرگذاری را ایفا نموده اند، گفت:

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری شهرضانیوز،دکتر علی اصغر رفیعی نژاد فرماندار شهرضا در نشست هم اندیشی رؤسای اتحادیه ها و معتمدین بازار با بیان اینکه بازاریان صاحبان انقلاب هستند و در تمامی مراحل انقلاب، دفاع مقدس و دوران سازندگی نقش تأثیرگذاری را ایفا نموده اند، گفت: وصف بازار شهرضا را بایستی خارج از شهرستان شنید. اصناف شهرضا معروف به تدیّن، انصاف و تعامل هستند که این سرمایه اجتماعی و منزلت، حاصل مردم داری چندصدساله اسلاف بازاریان است.

 

ایشان در قسمت دیگری از صحبت های خود به دشمنی دیرینه استکبار با مردم بزرگ ایران اشاره و افزود : دشمن به خوبی دریافته است که جنگ نظامی با ایران هزینه بسیار بالائی دارد پس به روش های دیگرِ ایجاد نارضایتی داخلی دست زد و با تشکیل اتاق های فکر، هر روز شیرینی موفقیت ها و توانائی ها را به کام مردم تلخ می کند. پروژه تابستان داغ را طراحی کردند و امید به سقوط نظام داشتند. زمانی با تبلیغات گسترده ی رسانه ای و تدوین سناریوئی، حجاب را زیر سؤال بردند. ایران را ضد حقوق بشر معرفی کردند و افکار مردم را تحت فشار قرار دادند. مسأله فعالیت هسته ای کشور را غیر صلح آمیز معرفی کردند و بازی سیاسی راه انداختند.با موضوع توان موشکی ایران بزرگ، جنجال به پا کردند. از برجام خارج شدند. با طرح شایعاتی مؤسسات مالی را با چالش روبرو کردند و با انجام عملیات روانی و بهره گیری از افراد و گروه های فرصت طلب، افزایش کاذب نرخ دلار و ارز و نوسانات شدید بازار را سبب شدند و اقدامات دیگری که مردم هوشیار به خوبی به آنها واقفند. این دقیقاً جنگ تمام عیار یک دشمن ابرقدرت علیه مردم ماست که به حول و قوه الهی و با هوشیاری شما اصناف و مردم متدیّن و انقلابی از این بحران ها هم گذر خواهیم کرد.

 

فرماندار شهرستان شهرضا اضافه کرد: باید بیدار و هوشیار بود که در دام هائی که دشمنان ما پهن کرده اند، گرفتار نشویم و با سعه صدر و پی گیری قانونی درخواست ها را مدیریت کنیم.

 

در این نشست رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ، رئیس اتاق اصناف و تعدادی از رؤسای اتحادیه های صنفی با اشاره به همراهی اصناف و بازاریان با انقلاب و دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی به تأثیر نوسانات قیمت ها، کاهش توزیع کالاها و کسادی بازار، مالیات بر درآمد و مالیات بر ارزش افزوده ، کمبود نقدینگیِ در اختیار کسبه به دلیل شرایط خاص اقتصادی اشاره و ضمن درخواست ارتباط بهتر مسؤولین با کسبه، پی گیر مشکلات و درخواست های خود شدند.

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.