سرویس: سیاسی ۰۲:۵۹ - پنج شنبه ۰۹ خرداد ۱۳۹۲

حق‌شناس: روحانی و عارف امکان جذب حداکثری اصلاح‌طلبان را دارند

عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی گفت: روحانی و عارف امکان جذب حداکثری اصلاح‌طلبان را برای حضور بر سر صندوق‌های رأی خواهند داشت. محمد جواد حق‌شناس عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی و فعال سیاسی اصلاح طلب در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، گفت:‌ اصلاح‌طلبان بعد از عدم احراز صلاحیت آقای هاشمی و عدم […]

عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی گفت: روحانی و عارف امکان جذب حداکثری اصلاح‌طلبان را برای حضور بر سر صندوق‌های رأی خواهند داشت.

13920230000681_PhotoA

محمد جواد حق‌شناس عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی و فعال سیاسی اصلاح طلب در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، گفت:‌ اصلاح‌طلبان بعد از عدم احراز صلاحیت آقای هاشمی و عدم حضور آقای خاتمی در عرصه انتخابات ریاست جمهوری هنوز به یک اجماع نرسیده‌اند.

وی درباره حضور دو چهره اصلاح‌طلب احراز صلاحیت شده یعنی حسن روحانی و عارف در عرصه انتخابات ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: نیاز به این است که آقای روحانی و عارف در فرصت باقیمانده در سخنرانی‌ها و مناظره‌های تلویزیونی با ارائه نظرات و برنامه‌های خود، اصلاح‌طلبان را برای رای‌ دادن به خود اقناع کنند.

حق‌شناس در ادامه تصریح کرد: من فکر می‌کنم که آقایان روحانی و عارف امکان جذب حداکثری اصلاح‌طلبان را برای حضور بر سر صندوق‌های رأی خواهند داشت.

عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی در پایان افزود: پیش‌بینی می‌کنم که این دو کاندیدای ریاست جمهوری ۷۰ درصد از اصلاح‌طلبان را برای رای دادن به خود اقناع خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.