سرویس: اخبار شهرضا ۱۳:۴۷ - دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۷

در جلسه کارگروه تخصصی سلامت :

شهرداری در خصوص ذبح گوسفندان در معابر اقدامات لازم را به عمل آورد

در جلسه کارگروه تخصصی سلامت، به بررسی دستورات و عوامل بهداشتی در ایام محرم پرداخته شد که در این جلسه علی اصغر رفیعی نژاد ضمن پیام تسلت به مناسبت شهادت امام حسین و ۷۲ تن از یاران باوفای ایشان گفت: این روز ها، روز های مناسبی است که این عشق و علاقه به امام حسین را به نسل آینده منتقل کنیم و نسلهای جوان خود را از روشنی حرکت امام حسین با خبر کنیم.اگر اشکی برای امام حسین می ریزیم؛ باید اثراتش در رفتارمان مشهود باشد.

به گزارش پایگاه خبری شهرضا نیوز، در جلسه کارگروه تخصصی سلامت، به بررسی دستورات و عوامل بهداشتی در ایام محرم پرداخته شد که در این جلسه علی اصغر رفیعی نژاد ضمن پیام تسلت به مناسبت شهادت امام حسین و ۷۲ تن از یاران باوفای ایشان گفت: این روز ها، روز های مناسبی است که این عشق و علاقه به امام حسین را به نسل آینده منتقل کنیم و نسلهای جوان خود را از روشنی حرکت امام حسین با خبر کنیم.اگر اشکی برای امام حسین می ریزیم؛ باید اثراتش در رفتارمان مشهود باشد. بهترین کاری که در این روز ها باید انجام دهیم این است که امام حسین را یک معیار و الگو برای رفتارمان قرار دهیم و در یک کلام حسین گونه شده باشیم.

فرماندار شهرضا در خصوص مسائل آبی شهرستان گفت : نظارت جدی و مداوم شبکه بهداشت بر آب و همچنین با مدیریت آبفا و مردم عزیز تابستان امسال ما توانستیم با یک برنامه ریزی درست مشکل آبی شهرستان را بر طرف کنیم. و این مقابله مدبرانه در موضوع بحران آب چه در سطح شهرستان و چه در سطح روستاها به خاطر برنامه ریزی و همکاری و وحدت تمام سازمان ها و ارگان های دولتی و مردم فهیم شهرستان بود.

وی همچنین در خصوص ذبح گوسفندان در معابر به سازمان شهرداری گفت: شهرداری در خصوص ذبح گوسفندان در معابر اقدامات لازم را به عمل آورد که تا جایی که ممکن است در معابر ذبح احشام صورت نگیرد. حتما در مورد ایستگاه های صلواتی نیرو های انتظامی و بهداشتی اقدامات لازم را صورت بدهند.

وی همچنین در مورد مسائل مربوط به سالمندان گفت: من به صورت رسمی از بخش خصوصی دعوت می کنم در امور سالمندان سرمایه گزاری کنند؛این مراکز می توانند جنبه های اقتصادی داشته باشند. باید در بخش های مختلف حضور داشته باشند.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.