سرویس: اخبار شهرضا ۲۳:۴۴ - چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷

شروع مسابقات والیبال پسران شهرضا به مناسبت هفته دفاع مقدس

فستیوال مدارس فوتبال شهرضا در سطح کمی و کیفی بالا برگزار شد

مسابقه والیبال پسران رده سنی آتیه سازان گرامیداشت هفته دفاع مقدس در روز سه شنبه مورخ ۲۰ شهریورماه در محل سالن شهید طحانی با انجام سه مسابقه شروع شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری شهرضانیوز ؛ مسابقه والیبال پسران رده سنی آتیه سازان گرامیداشت هفته دفاع مقدس در روز سه شنبه مورخ ۲۰ شهریورماه در محل سالن شهید طحانی با انجام سه مسابقه شروع شد.
در این مسابقه تیم آرتمن توانست دو تیم والیبال آتیه سازان آرال و دهاقان را با نتیجه دو بر صفر شکست دهد و در بازی سوم تیم والیبال آتیه سازان آرال با نتیجه دو بر صفر دهاقان را شکست داد.
هفته اول مهرماه مسابقه پایانی بین دو تیم آرال و آرتمن برگزار می شود.

فستیوال مدارس فوتبال شهرضا در سطح کمی و کیفی بالا برگزار شد
فستیوال فوتبال مدارس در رده های سنی ۹ سال، ۱۰ سال، ۱۱ سال، ۱۲ سال و ۱۳ سال به همت هیأت فوتبال شهرضا در سطح کمی و کیفی بالایی به منظور عدم تضییع حقوق نوباوگان که قطعاً از آینده سازان فوتبال شهرضا هستند، برگزار شد.
در این فستیوال ۷۰۰ فوتبالیست از تاریخ ۲۶ مردادماه لغایت ۱۳ شهریورماه در محل ورزشگاه تختی به صورت دوره ای به مصاف هم رفتند.
در رده سنی زیر ۱۰ سال با شرکت ۹ تیم پس از انجام ۱۶ بازی تیم های المپیک، سرخپوشان و المپیک سپاهان عناوین اول تا سوم را احراز کردند. مسابقات رده سنی ۱۱ سال با شرکت ۶ تیم و ۱۰ مسابقه با قهرمانی المپیک سپاهان، نائب قهرمانی سرخپوشان و سومین تیم المپیک به پایان یافت.
عناوین اول تا سومی رده زیر ۱۲ سال نیز بعد از ۱۳ بازی تیم های ۷گانه به ترتیب به سرخپوشان، سرباز و ستارگان کیهان تعلق گرفت.
در رده سنی زیر ۱۳ سال ۶ تیم در ۱۰ مسابقه به مصاف هم رفتند که در پایان سرخپوشان، ستارگان کیهان و المپیک به ترتیب مقام های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
فوتبالیست های رده ۱۴ سال نیز در ۷ تیم و ۱۳ مسابقه رقابت کردند که تیم های المپیک، سرخپوشان الف و سرخپوشان ب با اقتدار بر سکوی اول تا سوم ایستادند.

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.