سرویس: اخبار شهرضا ۱۴:۲۶ - سه شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۷

آقای رفیعی نژاد(فرماندار):

به سمت خرافه زدایی حرکت کنیم

در جلسه ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر که با حضور مسئولین ادارات و مدیران سازمانها و امام جمعه محترم در سالن فرمانداری شهرضا برگزار گردید؛به ایجاد یک راه برای توسعه ی امر به معروف و نهی از منکر در جامعه پرداخته شد.همچنین در این جلسه مقرر گردید تا تمام ارگان های دولتی برای شناساندن امرها و نهی های هر سازمان تحقیقات وسیعی انجام دهند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری شهرضانیوز جلسه توسعه ی امر به معروف و نهی از منکر در سالن فرمانداری شهرضا برگزار گردید.

با قرار گرفتن ماه محرم در هفته دفاع مقدس؛جلسه ی ستاد احیاءامر به معروف و نهی از منکر قالب های جدیدی برایش تعریف شد که در این جلسه فرماندار شهرستان شهرضا گفت:

ما در آستانه ی ماه محرم هستیم و ماه محرم و حرکت عظیم امام حسین (علیع السلام) برای زنده نگه داشتن دین جدشان بوده ؛ ما باید تمام همت خودمان را برای معرفی این حرکت صرف کنیم؛البته ما قصد دولتی کردن عزاداری های ماه محرم را نداریم اما به نحوی باید به شعائر حسینی احترام بگذاریم.

وی همچنین اظهار داشت: حرکت ما برای ماه محرم باید به سمت خرافه زدایی ها باشد؛این مذهب پاک را به جوانان عزیز به بهترین شیوه ارائه کنیم . در دنیای کنونی و عصر حاضر بحران هویت دینی بوجود آمده است که اگر ما این دهه و ماه محرم را گرامی بداریم و بدون غلو حرف بزنیم حتما جوانان در این مسیر قرار میگیرد.

دکتر رفیعی نژاد با بیان اینکه نباید دستگاه های تبلیغاتی دشمن را همراهی کنیم گفت: مقام معظم رهبری بارها به سراحت بیان کردند که نباید دستگاه های تبلیغاتی دشمن را در موضوعات مختلف همراهی کنیم؛ این سخن خودش امر به یک معروف است،ما باید از سیاه نمایی و بزرگ نمایی مشکلات بپرهیزیم.

ایشان همچنین هر اداره دولتی را به شناسایی منکرات و معروف های خود کردند و گفتند: هر اداره خودش را موظف کند که منکرات و معروف ها را شناسایی و برای عموم به نمایش بگذارد؛تا تمام مردم جامعه شناخت کاملی نسبت به این قضیه پیدا کنند.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.