سرویس: اخبار شهرضا ۱۱:۱۷ - دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷

نماینده شهرضا در مجلس:

ایجاد سازمان مبارزه با فساد بار مالی به‌همراه داشت/ آماده شفاف‌سازی آرای خود هستم

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این‌که مجلس به ایجاد سازمان مبارزه با فساد اقتصادی رأی نداد، گفت: این سازمان مغایر با اصل ۷۵ قانون اساسی است و بار مالی جدیدی را به کشور تحمیل می‌کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری شهرضانیوز به نقل خبرگزاری فارس نیوز سمیه محمودی با اشاره به این‌که شرایط اقتصادی کشور نارضایتی‌هایی را به وجود آورده است، اظهار داشت: این شرایط اقتصادی یک شبه به وجود نیامده است، بنایی است که کج نهاده شده و زمان می‌برد تا اصلاح شود.

وی با بیان این‌که دولت باید تیم اقتصادی خود را تغییر دهد و پر جنب و جوش‌تر وارد میدان شود، افزود: مجلس در این وضعیت به وجود آمده مقصر است و باید از بحث قانون‌گذاری خارج شود و بیشتر به نظارت توجه کند.

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که بعد از جنگ تحمیلی نیز چنین مشکلات اقتصادی در کشور  وجود داشت اما به دلیل همبستگی و همدلی از آن عبور کردیم، گفت: در زمان حاضر وحدت و همدلی وجود ندارد و به جای آن جنگ سیاسی وجود دارد، این مسایل به کشور ضربه می‌زند.

وی با تأکید بر این‌که بعضی آگاهانه یا ناآگاهانه، خواسته یا ناخواسته به کشور ضربه می‌زنند و این امر گل به خودی است، بیان کرد: نظام ما نظام مردمی است و دشمن می‌خواهد ذهن مردم را خراب کند و در این میان بعضی افراد منافع خود را به منافع ملت ترجیح می‌دهند و افکار عمومی را علیه نظام برمی‌گردانند این افراد با خارجی‌ها قدم بر می‌دارند.

محمودی با اشاره به این‌که مجلس به ایجاد سازمان مبارزه با فساد اقتصادی رأی نداد، خاطرنشان کرد: این سازمان مغایر با اصل ۷۵ قانون اساسی است و بار مالی جدیدی را به کشور تحمیل می‌کرد، باید اصلاح ساختار داشته باشیم و سریع کار کنیم.

وی با بیان این‌که ایجاد یک سازمان جدید روند بسیار طولانی دارد و باید سازمان‌های نظارتی را اصلاح کنیم، بیان کرد: با طرح شفافیت آرای نمایندگان موافق هستم، طرحی باید در کشور تدوین شود که اقداماتی که انجام می‌شود را شفاف کند.

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر این‌که بودجه‌ها باید شفاف شود، تصریح کرد: بودجه‌های نظامی و دولتی و عملکرد شرکت‌های زیر مجموعه مجلس، حقوق نمایندگان و میزان مالیاتی که پرداخت می‌شود، باید شفاف‌سازی شود.

وی با بیان این‌که بنده جزو کسانی هستم که موافقت خود را از طرح شفافیت آرای نمایندگان اعلام می‌کنم، ادامه داد: هر کدام از همشهریان درباره هر یک از آرای بنده سؤالی داشتند، در فضای حقیقی به صورت شفاف پاسخ می‌دهم.

همچنین بخوانید:

یک دیدگاه برای “ایجاد سازمان مبارزه با فساد بار مالی به‌همراه داشت/ آماده شفاف‌سازی آرای خود هستم”

  1. محمد گفت:

    باسلام- خانم نماینده بنده هیچ وقت در طرحها ویا اعلامیه هایی که در مجلس نمایندگان برای دفاع از مردم و یا همین بحث شفافیت آراء نمایندگان -اسم شما درذیل تایید کنندگان ندیدم- لذا لازم است به شما یاد آور شوم شما نماینده مردم هستید- وسعی کنید وام هیچ گروه یا فردی نشوید وگرنه سرنوشت شما هم همانند گذشتگان خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.