سرویس: اخبار شهرضا ۱۴:۱۸ - شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۷

حضرت حجت الاسلام و المسلمین یعقوبی:

روح وحدت و روح اعتماد در جامعه به وجود بیاید/چه کسانی امیرالمومنین را تنها گذاشتند.

نرفتن به نماز جمعه هم خودش منکر است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری شهرضانیوز؛امام جمعه شهرستان شهرضا به مناسبت هفته مهرورزی و جشن عاطفه ها گفت ؛مهربانی آن موردی است که هر کس هر چیزی که دارد در اختیار دیگران قرار دهد

وی همچنین تقوای الهی را بهترین پایانامه زندگی هر انسان خواند و در مورد شخصیت واعظ توانا حجت الاسلام و المسلمین عرفان گفت: رحلت جان کاه،خطیب توانا،دانشمند مسلم حاج شیخ حسن عرفان که در راه تبلیغ دین بر روی منبر سکته کردند،شخصیتی بود؛کهدرس خواندنش؛قلمش،سخنش همه در راه دین بود.مدتی در قم اهل ریاضت بود ونفس ایشان گرم بود.

عاشُ سعیداً و ماتَ سعیدا

حضرت حجت الاسلام والمسلمین یعقوبی اشاره به از دست رفتن ۳عالموارسته ازشهرستان ابراز تاسف کرد:

در این یک ماه اخیر۳عالم از شهرمان ؛به دیدار حق رفتند،بعضی ها می گویند الحمدالله مرگ در روحانییون افتاده(خنده حضار)من می گویم الحمدالله مرگ برای همه است؛روحانی و غیر روحانی باید بروند؛آنجا سقته الاسلام وحضرت ایت الله… وحاج آقا و…ندارد؛عمل هر فرد مهم است.خیلی از افراد بدون هیچ وقتی عمل می کنند ؛بعضی گذشته هایشان را خط می زنند.آنها که مال وثروت از یاد پیدا می کنند امتحان است و آنها هم که فقیر می شوند امتحان می شوند.(زندگی مثل رفتن در دریا است؛به یکباره زیرپای ادم خالی می شود)

رییس ستاد امر به معروف ونهی از منکر اظهار داشت؛دهه ی اول محرم ، دهه ی امر به معروف و نهی از منکر معروف شده است ؛ امر به معروف و نهی از منکر تضمین کننده ی حیات اسلام ونظام اسلامی است؛این سخن مقام معظم رهبری است.

من به منبری ها می گویم؛نیامدن به نماز جمعه خودش منکر است ؛کسی که در نماز جمعه حضور پیدا نکند این هم منکر است ؛منکر فقطچهارنخ موی بیرون زنان نیست. این شهر،شهرُعلما است؛اما درد هایش بسیار است؛امروز روز تنها گذاشتن رهبر نیست.

امام جمعه ی شهرستان شهرضا با بیان اینکه وحدت اجتماعی و وحدت ملی و وحدت آحاد مردم لازمه ی بهبود وضعیت کشور است گفت:

از ایجاد فضای یأس و نا امیدی باید پرهیز کرد نباید مردم را ناامید کرد؛مردم باید به آینده امیدوار باشند؛کسی که منتظر ظهور حضرت مهدی(عج) است امید دارد.

هر روز صبح به امید فرج آقا امام زمان(عج) بلند شویم؛دشمن کارش این است که جنگ رسانه ای را راه بیندازد.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.