سرویس: اجتماعی ۱۱:۳۲ - پنج شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۷

در آستانه ورود کشور به وضعیت نامطلوب اقتصادی؛

نمایندگان مجلس به تعطیلات تابستانی رفتند.

در این روز های نفس گیر اقتصادی که توان خیلی از مردمان ایران را گرفته است، ما به جای اینکه شاهد تلاش شبانه روزی و بی وقفه، مهم ترین جایگاه قانونگزاری برای رفاه مردم باشیم، متاسفانه فصل جدیدی از مجلس را می بینیم که به جای جامه عمل پوشاندن به شعار و سخن حضرت امام مبنی بر مجلس در راُس امور است، همه کارها تعطیل می شود.

به گزارش شهرضا نیوز به نقل از میزان، دویست و چهل و یکمین جلسه علنی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی دیروز چهارشنبه ۱۴ شهریور بدون حضور علی لاریجانی برگزار شد و مسعود پزشکیان و علی مطهری به ترتیب اداره بخش اول و دوم این جلسه را بر عهده داشتند.
جلسه علنی امروز تقریبا با حدود ۱۹۴ نماینده برگزار شد به طوری که با خروج فقط یک نماینده از صحن علنی، جلسه مجلس ار رسمیت می‌افتاد.
به هر روی علی مطهری زنگ پایان نشست علنی امروز مجلس را ساعت حدود ۱۲ و ۳۰ دقیقه به صدا درآورد و گفت جلسه علنی بعدی مجلس اول مهر برگزار خواهد شد.
بنابراین دور دوم تعطیلات تابستانه مجلس شورای اسلامی از امروز تا اول مهر به مدت ۱۷ روز آغاز شد و در این مدت صحن علنی و جلسات کمیسیون‌های تخصصی برگزار نخواهد شد.
دور اول تعطیلات تابستانه مجلس از ۱۳ تیر تا ۳۱ مرداد سال جاری و به مدت ۱۷ برگزار و در این مدت مجلس شورای اسلامی تعطیل بود.
در پایان، چه خوش سخنی از شهید بهشتی وجود دارد که می تواند مصداق راه و نقشه ی خوبی باشد برای تغییر این روند موجود در کار مجلسیان، که ایشان می فرمایند: ما استراحت نخواهیم کرد، این انقلاب و این جامعه آنقدر کار درونش وجود دارد که دیگر استراحت بی استراحت. آنقدر کار هست که می توان انجام داد بی آنکه هیچ پست و سمت و حکم و ابلاغی در کار باشد.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.