سرویس: اخبار شهرضا ۱۸:۴۳ - چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۷

موتور محرک سازمان ها

نیروی انسانی کارآمد؛یک موتور محرک است.

برگزاری جشن تکریم کارمندان نمونه ادارات دولتی شهرستان شهرضا

به گزارش پایگاه خبری شهرضانیوز؛به مناسبت تکریم کارمندان نمونه ادارات شهرضا و همچنین گرامی داشت هفته دولت؛فرماندار شهرستان شهرضا،نیروی انسانی هر مجموعه ی دولتی را موتور محرک نامیده و خاطر نشان کرد؛

سازمان و ارگان دولتی بدون نیروی کار آمد بدون موتور است؛یکی از سرمایه ها و منابع یک سازمان موفق نیروی انسانی است که پایان ناپذیر است چرا که خلاقیت و نوآوری نیروی انسانی محدودیت ندارد و یک سازمان باید این را قدر بداند و مراقبت کند.

ایشان در خصوص پیشرفت و توسعه ی فرهنگ و کار و کارورزی کارمند به امر آموزش اشاره کرد و گفت:فعالیت روزانه ی کارمندان باعث روزمرگی میشود که مدیران هیچگاه از امر آموزش نباید غافل شوند؛باید نیروی به روز و کار آمد و خلاق داشته باشند و این امر تنها با آموزش و کسب اطلاعات نوین محقق میشود.

دکتر علی اصغر رفیعی نژاد گفت:معیشت امروز کارمندان در خور آنان و زحماتی که میکشند نیست و نخواهد بود اما نباید همدلی و همدردی را فراموش کنیم و این خود باعث افزایش انگیزه و کار میشود.

فرماندار شهرستان شهرضا ببیشترین صنعت را در خصوص مدیران و رفتار ایشان با کارمندان ابراز داشت و گفت:مدیران در تصمیمات و تصمیم سازیشان از کارمندان خلاق استفاده کنند؛تبعیض بین کارمندان را از بین ببرند؛برای اینکه مدیران بتوانند قانون را رعایت کنند؛نباید به هیچ عنوان تبعیض قائل شوند.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.