سرویس: اجتماعی ۲۰:۳۳ - یکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷

علی اصغر رفیعی نژاد: خبرنگاری حرفه ای بسیار سخت است و نگاه شغل به این حرفه نگاه آینده داری نیست.

قدرت رسانه در دنیای امروز از قدرت ارتش ها هم بیشتر شده.

نشست صمیمی مسئولین شهرستان شهرضا به مناسبت روز خبرنگار در روز شنبه ۲۰ مرداد ماه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

به گزارش شهرضا نیوز؛نشست صمیمی مسئولین شهرستان شهرضا با خبرنگاران شهر برگزار شد.
نشست صمیمی مسئولین شهرستان شهرضا به مناسبت روز خبرنگار در روز شنبه ۲۰ مرداد ماه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
فرماندار شهرستان شهرضا ضمن تسلیت سالگرد شهادت خبرنگار  صارمی گفت:این روز را به همه ی اصحاب رسانه و مخصوصا خبرنگاران عزیز تبریک میگویم.کسی که حرفه ی خبرنگاری و ورود به عرصه ی اطلاع رسانی و آگاهی بخشی را انتخاب می کند قطعا نمیتواند معادلات مادی در ذهنش داشته باشد،زیرا به هر منظری که به این حرفه نگاه میکنیم کسب درآمد و آینده ی روشنی مادی ندارد.
علی اصغر رفیعی نژاد افزود: خبرنگاری حرفه ای بسیار سخت است و نگاه شغل به این حرفه نگاه آینده داری نیست. خبرنگاری ماهیت آموزشی دارد ،اگر در خبر عنصر خبر و امید مطرح شود حتما نقش آموزشی در جامعه دارد‌، اما اگر به هر دلیلی عنصر شر در خبر باشد قطعا اثر بد در جامعه دارد. چه بسا شغل خبرنگاری را میتوان به عنوان شغل معلمی هم قبول کرد، زیرا خبرنگار هم وظیفه ی آگاهی سازی و آموزش را به مردم دارد.
رفیعی نژاد تصریح کرد: نقش رسانه ها و خبر در دنیای امروز بی بدیل است . این حرفه نقش مهم و اساسی در جهان دارد . قلم خبرنگار میتواند از سلاح هم موثر تر عمل کند. قدرت رسانه در دنیای امروز از قدرت ارتش ها هم بیشتر شده.
فرماندار شهرستان شهرضا در پایان بار دیگر ضمن تشکر از خبرنگاران افزود :خبر امید بخش در جامعه باعث نشاط جامعه میشود

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.