سرویس: اجتماعی ۱۴:۰۳ - یکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷

در نشست صمیمی خبرنگاران جعفری گفت:

امید دادن به مردم به معنای دادن امید های واهی نیست.

رئیس اداره ارشاد شهرستان شهرضا در نشستی صمیمی با خبرنگاران در روز شنبه بیان داشت:در زمینه ی خبرنگاری انتظار میرود افراد متخصص این حرفه در زمینه های مختلف خبر رسانی در سطح شهر کار کنند. ما انتظار داریم خبرنگاران با علم روز به مردم اخبار خود را ابلاغ کنند و امید است خبرنگاران حرفه ای در سطح شهر تربیت شود.

به گزارش شهرضا نیوز؛ رئیس اداره ارشاد شهرستان شهرضا گفت:در زمینه ی خبرنگاری انتظار میرود افراد متخصص این حرفه در زمینه های مختلف خبر رسانی در سطح شهر کار کنند. ما انتظار داریم خبرنگاران با علم روز به مردم اخبار خود را ابلاغ کنند و امید است خبرنگاران حرفه ای در سطح شهر تربیت شود.

محمد علی جعفری ضمن مهم شمردن شغل خبرنگاری افزود:ما باید برای کار خبرنگاری اهمیت قائل شویم و به همان میزان باید به دریافت کنندگان خبر اهمیت دهیم.  خبرنگاران موظفند دقیقترین سالمترین و بهترین اخبار را به گوش مردم برسانند.

جعفری اظهار داشت:امروز فعالیت های خبری از شکل کاغذی که تا چند سال پیش فعال بوده فراتر رفته است ما امروز با وبلاگ ها نشریات و پادکست های اطلاع رسانی مدرن تری روبه رو هستیم که این به روز بودن اخبار و اطلاعات آموزش های حرفه ای خود را در این زمینه می‌طلبد.

وی افزود:خبرنگاران نباید از مردم امید را بگیرند بلکه باید به جامعه امید دهند، اما امید دادن به مردم به معنای دادن امید های واهی نیست.

رئیس اداره ارشاد شهرستان شهرضا تصریح کرد: تقویت اخلاق حرفه ای قطعا یکی از کار هایی هست که خبرنگاران باید آن را رعایت کنند.علاوه بر آن انتقال افکار و عقاید درست مردم که یک حق انسانی ،امروز به حساب می آید از مهم ترین وظایف و فعالیت هایی است که خبرنگاران محترم ما باید انجام دهند.

جعفری بیان داشت : مردم باید بتوانند آزادانه افکار خود را بیان کنند .
و در آخر به نشریات سایت ها و کانال های خبری شهرستان شهرضا اشاره کرد

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.