سرویس: خواندنی ۰۱:۰۱ - شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷

نماینده کاشان و آران و بیدگل:

دولت در جنگ اقتصادی امروز اطلاع رسانی صحیح و به موقع را انجام دهد

آران و بیدگل – نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت در جنگ اقتصادی دشمن اطلاع رسانی صحیح و مداوم انجام دهد.

 به نقل از خبرنگار مهر، سید جواد ساداتی نژاد ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در شرایطی که حجم اطلاع رسانی ناصحیح دشمن موجب برهم زدن جو عمومی مردم شده است دولت و سران کشوری باید به صورت مداوم اطلاع رسانی صحیح انجام دهد.

وی ادامه داد: حرکت جامعه در بستر اطلاعاتی اشتباه راه انداخته شده توسط دشمن و همسویی برخی از جریان ها با آن، موجب به بیراه رفتن جامعه می شود.

نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در ادامه به وضعیت نامناسب واحدهای صنعتی فرش ماشینی در کاشان و آران و بیدگل اشاره کرد و گفت: هم اکنون زندگی ۵۵ هزار نفر به صورت مستقیم به این واحد های صنعتی بستگی دارد.

وی تک بعدی بودن صنعت شهرستان در بخش فرش ماشینی را هم فرصتی برای پیشرفت و توسعه شهرستان دانست و هم موجب ضعف دانست و افزود: تک بعدی بودن موجب شده کوچکترین نوسان در قیمت مواد اولیه، معیشت هزاران نفر ار تحت تاثیر قرا دهد.

ساداتی نژاد از پیگیری مردم و صاحبان صنایع شهرستان در جلسات متعدد با وزیر و معاون وزیر خبر داد و ابراز امیدواری کرد مشکلات مالیاتی و تخصیص ارز دولتی برای وارد کردن مواد اولیه حل شود.

وی در ادامه با اشاره به جمعیت ۸۰ درصدی دو شهرستان در تامین اجتماعی گفت: تکمیل بیمارستان نیمه کاره تامین اجتماعی به عنوان درخواست ۱۵ ساله مردم توسط دولت باید انجام گیرد.

نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: پس از الحاق بیمارستان شهید بهشتی کاشان به دانشگاه علوم پزشکی در ۱۶ سال قبل، دولت قول مساعد داد تا یک بیمارستان مجهز تامین اجتماعی در دو منطقه کاشان و آران و بیدگل احداث شود ولی تاکنون این قول توسط دولت های مختلف اجرا نشده است.

وی از تکمیل بخش اول بیمارستان ۱۴۴ تخت خوابی امام حسن(ع) و تکمیل صدرصدی بیمارستان ثامن الحجج (ع) تا بهمن امسال خبر داد و اظهار داشت: تکمیل این دو بیمارستان که با مشارکت خیران در دست اقدام است بسیاری از مشکلات بهداشتی و درمانی شهرستان را حل می کند.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.