سرویس: ورزشی ۲۲:۳۵ - چهارشنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۲

ماجرای قرارداد قاسم دهنوی چیست؟

این بازیکن در فصول گذشته نیز با مذاکره با چندین باشگاه سرانجام سر از تبریز و باشگاه تراکتورسازی این شهر درآورده بود و به نظر می رسد بازارگرمی روالی است که این روزها بازیکنان بی نام و نشان در کارتابل کاری خود قرار داده اند. در فوتبالی که خود سراسر حاشیه و هیاهوست به نظر […]

این بازیکن در فصول گذشته نیز با مذاکره با چندین باشگاه سرانجام سر از تبریز و باشگاه تراکتورسازی این شهر درآورده بود و به نظر می رسد بازارگرمی روالی است که این روزها بازیکنان بی نام و نشان در کارتابل کاری خود قرار داده اند.

در فوتبالی که خود سراسر حاشیه و هیاهوست به نظر می رسد قاسم دهنوی با مذاکره با چندین باشگاه و تاکید و تکذیبهای پشت سر هم سعی بر بازارگرمی دارد و می خواهد قیمت خود را بالاتر ببرد!

 بازیکنی که فصل قبل قرار بود در استقلال توپ بزند به یکبار سر از تراکتورسازی در می آورد و در آستانه فصل سیزدهم با مذاکره با چندین باشگاه سعی دارد در فصل نقل و انتقالات بازارگرمی کند؟

ماجرای قرارداد دهنوی چیست؟

169186_921ساعاتی قبل بود که خبرگزاری ها از توافقات اولیه قاسم دهنوی با باشگاه پرسپولیس خبر دادند و به نظر می رسید که کار دهنوی با پرسپولیسی ها تمام شده است. اما تنها چند ساعت پس از انتشار این خبر، خبری بر روی پایگاه رسمی باشگاه سپاهان قرار گرفت مبنی بر عقد قرارداد رسمی سپاهان با هافبک سابق تراکتورسازی که واکنش دهنوی را در پی داشت و این بازیکن در مصاحبه با خبرگزاری اوج پیوستنش به سپاهان را تکذیب کرد و گفت: «من نمی دانم سایت باشگاه سپاهان روی چه حسابی این خبر را منتشر کرده است. من در مشهد مقدس هستم و اطلاعی از قرارداد با سپاهان ندارم.»

دهنوی در ادامه گفت: «می خواهم چند روز در مشهد همراه خانواده ام استراحت کنم. همین الان هم که باشما صحبت می کنم در حرم مطهر امام رضا (ع) می خواهم از دخترم چند عکس یادگاری بیندازم. با هیچ تیمی قرارداد نبسته ام و ظرف چند روز آینده تکلیفم مشخص می شود. سپاهانی ها قبلا با مدیربرنامه هایم توافق کرده بودند اما من قراردادی با این تیم نبستم. ضمن اینکه در جلسه با مدیران پرسپولیس توافقات خوبی انجام دادیم اما هنوز چیزی قطعی نیست.»

اما این پایان کار نبود و پس از چند دقیقه از مصاحبه دهنوی با اوج، خوروش سرپرست سپاهان در مصاحبه ای با باشگاه خبرنگاران جوان مدعی شد دهنوی با سپاهان قرارداد ۲ساله امضا کرده است و شایعاتی را که دقایقی پیش در خبرگزاری ها مطرح شد که دهنوی قراردادی امضا نکرده را تکذیب می کنم و در صورت لزوم باشگاه سپاهان این حق را دارد که کپی قرارداد دهنوی را روی خروجی سایت باشگاه قرار دهد.

از جمع بندی اتفاقاتی که ظرف چند ساعت گذشته بر روی خروجی خبرگزاری ها قرار گرفت تنها می توان یک نتیجه گرفت و آن اینکه هافبک سابق تراکتورسازی سعی دارد با بازارگرمی تیم آینده خود را انتخاب کند در حالیکه اگر بازیکنی توانمدی لازم را داشته باشد نیازی به بازرگرمی ندارد.

البته لازم به ذکر است این بازیکن در فصول گذشته نیز با مذاکره با چندین باشگاه سرانجام سر از تبریز و باشگاه تراکتورسازی این شهر درآورده بود و به نظر می رسد بازارگرمی روالی است که این روزها بازیکنان بی نام و نشان در کارتابل کاری خود قرار داده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.