سرویس: اخبار شهرضا ۲۰:۳۹ - دوشنبه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

نخستین جلسه هم‌اندشی جمعیت همیاران سلامت روان شهرضا برگزار شد

اولین جلسه هم اندیشی جمعیت همیاران سلامت روان شهرضا در سال ۹۷ حضور هیت مدیره و اعضای این جمعیت برگزار شد.

به گزارش شهرضانیوز، اولین جلسه هم اندیشی جمعیت همیاران سلامت روان شهرضا در سال ۹۷ حضور هیت مدیره و اعضای این جمعیت باموضوع بحث و تبادل نظر در خصوص استفاده مستمر از دانش و فن بیان اعضا در ارتباط با آسیبهای اجتماعی، فعالیت‌های جاری، برگزاری همایش‌ها، نمایشگاه‌ها و کارگاه ها و زمان برگزاری جلسات هم اندیشی، در سالن اجتماعات بهزیستی شهرضا برگزار شد.

نیک اقبال مدیرعامل گروه همیاران سلامت شهرضا در این جلسه اظها کرد:علاوه بر مشاوره و اموزش ها، بحث مراجعه به مشاوران ژنتیک جز اولویتهای گروه همیاران است.

وی ادامه داد: باتوجه به تعامل های صورت گرفته جمعیت همیاران سلامت روان شهرضا، با همکاری کارگروه تخصصی فرهنگی اجتماعی فرمانداری به دنبال اجرای طرحی بزرگی در شهرستان با موضوع کاهش طلاق، است.

مدیرعامل گروه همیاران سلامت شهرضا گفت: باتوجه به آمار ناراحت کننده طلاق درسال گذشته این طرح در ابتدا به صورت محله محور و بعد هم درحوزه اموزش و پرورش از مقطع ابتدایی اجرا خواهد شد.

نرگس سعیدی، رییس گروه همیاران سلامت روان شهرضا نیز در این جلسه، با ارایه گزارشی درباره عملکرد این گروه، عنوان کرد: جمعیت همیاران درهمه شهرستان‌های استان دارای پایگاه است.

وی اضافه کرد: فعالیت‌های این جمعیت، همانطور که دراساس نامه آن قید شده، در حزوه فرهنگی و پیشگیری است و به صورت کارگاهی،ازمایشگاهی،سمینار و همایش انجام می شود.

رییس گروه همیاران سلامت روان شهرضا تصریح کرد: عضوگیری گروه همیاران نامحدود است و اغلب رشته های مشاوره، روانشناسی وعلوم تربیتی،علوم اجتماعی می توانند در آن فعالیت آموزشی داشته باشند.

بر اساس این گزارش، طرح دیگری باعنوان طلاق‌های پنهان نیز در شهرستان شهرضا با استفاده از مدرسان جمعیت همیاران سلامت، برای زوجین اجرا می‌شود.

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.