سرویس: اخبار شهرضا ۱۷:۴۸ - پنج شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶

نایب رییس هیئت ورزش‌های رزمی استان خبرداد؛

فعالیت ۵۴ سبک هنرهای رزمی در استان اصفهان

نایب رییس هیئت ورزش‌ های رزمی استان اصفهان گفت: از مجموع ۱۰۰ سبک ورزش های رزمی فعال در کشور، ۵۴ سبک در استان اصفهان فعالیت می کند.

به گزارش شهرضانیوز، زینب رستمی ظهر امروز در آیین تجلیل از قهرمانان و مربیان ورزش های رزمی شهرستان که در سالن اجتماعات شهرداری شهرضا برگزار شد، عنوان کرد: پیشینه و فعالیت هیئت ورزش های رزمی شهرضا در استان اصفهان بسیار شاخص و جالب توجه بوده است.

وی، تصریح کرد: ارتقاء رتبه هیئت ورزش های رزمی شهرضا از جایگاه دوازدهم به جایگاه دوم استان نشان از همت والای ورزشکاران و مربیان این هیئت است.

نایب رییس هیئت ورزش ‌های رزمی استان اصفهان، بیان کرد: از مجموع ۱۰۰ سبک ورزش های رزمی فعال در کشور، ۵۴ سبک در استان اصفهان و بیش از ۱۰ سبک در شهرستان شهرضا فعالیت می کند.

افزایش تعداد سبک های رزمی بانوان در استان از سال آینده

رستمی، ادامه داد: در حال حاضر بانوان در پنج رشته از هنرهای رزمی فعالیت می کنند که ین تعداد در سال آینده افزایش خواهد یافت.

وی، اظهار کرد: شهرضا ظرفیت های بسیار خوبی برای پرورش قهرمانان در سطوح مختلف ملی، استانی و کشوری دارد به همین دلیل باید از آن حمایت شود.

برخی از نام هنرهای رزمی سوء استفاده می‌کنند

نایب رییس هیئت ورزش‌ های رزمی استان اصفهان، تصریح کرد: متأسفانه افرادی از نام و شهرت ورزش های رزمی و برخی سبک های آن سوء استفاده می کنند که باید با اینگونه قدامات مقابله شود.

رستمی، تأکید کرد: بانوان نیز در حوزه ورزش های رزمی استعدادهای زیادی دارند که نشانه آن کسب عناوین برتر در رشته های مختلف سبک های رزمی است به همین دلیل باید از این گروه نیز حمایت شود.

وی، اظهار کرد: ایجاد فرصت های مناسب برای حضور و فعالیت بانوان در همه بخش های جامعه به ویژه در حوزه ورزش زمینه سلامت و نشاط و شادابی نسل های آینده را فراهم می‌ کند.

ورزش شهرضا بر سکوی دوم استان

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان شهرضا، نیز در این همایش عنوان کرد: مجموعه ورزش شهرضا در سال گذشته موفق به کسب جایگاه دوم در استان شد که این مسئله ناشی از همکاری همه مسئولان هیئات ورزشی و حمایت مسئولان از ورزش بوده است.

علی نقی انصاری، تصریح کرد: هیئت ورزش های رزمی شهرستان شهرضا به عنوان یکی از هیئت های برتر استان اصفهان سالیانه شمار زیادی از قهرمانان و مدال آوران را تربیت می کند.

وی، بیان کرد: بیشترین مدال کسب شده توسط ورزشکاران شهرستان از هیئت ورزش های رزمی بوده است، جوانان و نوجوانان نیز از این هیئت و سبک های زیر مجموعه آن به خوبی استقبال می کنند.

اضافه شدن یک سبک جدید به مجموعه ورزش های رزمی شهرضا

رییس هیئت ورزش های رزمی شهرستان شهرضا، نیز در حاشیه این مراسم در گفت و گو با خبرنگار شهرضانیوز، عنوان کرد: در این همایش از بیش از ۲۰۰ نفر از فعالان هیئت ورزش های رزمی شهرستان شامل ۱۵۰ ورزشکار و ۱۶ مربی و ۴۰ نفر از خیران و حامیان این هیئت، تقدیر شد.

محمدرضا مناقبی، اضافه کرد: در حال حاضر ۱۰ سبک از ورزش های رزمی در شهرستان شهرضا فعال است و از اردیبهشت ماه سال آینده سبک موتای بانوان به مربیگری خانم «مائده راهن» نیز ایجاد خواهد شد.

وی، تصریح کرد: در حال حاضر ۵۵۰ ورزشکار بیمه شده در سبک های مختلف زیر نظر هیئت ورزشهای رزمی شهرستان فعالیت می کنند.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.