سرویس: اخبار شهرضا ۱۷:۴۶ - پنج شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان شهرضا خبر داد؛

افزیش ۲۰ درصدی ورزشکاران شهرضا/ ورزش شهرضا بر سکوی دوم استان

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان شهرضا با اشاره به افزایش ۲۰ درصدی شمار ورزشکاران این شهرستان در سال جاری گفت: ورزش شهرضا در سال گذشته در جایگاه دوم استان قرار گرفت و انتظار داریم امسال نیز این جایگاه حفظ یا ارتقاء یابد.

به گزارش شهرضانیوز، علی نقی انصاری صبح امروز در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه این شهرستان عنوان کرد: در سال گذشته ورزش شهرضا بعد از مرکز استان در جایگاه دوم قرار گرفت این در حالی است که امسال نیز در همه شاخصهای ورزشی حداقل ۲۰ درصد افزایش داشته ایم.

وی ادامه داد: تعداد ورزشکاران شهرضایی از شش هزار نفر در سال گذشته با افزایش ۲۰ درصدی به هفت هزار و ۳۰۰ نفر در سال جاری رسیده است.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان شهرضا، با اشاره به مسابقات برگزار شده در این شهرستان، بیان کرد: در سال گذشته ۲۰۰ مسابقه ورزشی در شهرضا برگزار شد، این در حالی است که این تعداد در سال ۹۶ به ۴۵۰ مسابقه افزایش یافته است.

شهرضا امسال ۳۳ بار میزبان مسابقات کشوری بوده است

انصاری، تصریح کرد: در سال گذشته شهرضا میزبان ۴۰ مسابقه استانی و ۱۱ مسابقه کشوری بود این در حالی است که این تعداد در سال جاری به ۵۵ میزبانی مسابقات استانی و ۳۳ میزبانی مساباقت کشوری افزایش یافته است.

وی، اضافه کرد: در سال گذشته ۴۲۱ تیم به مسابقات استانی و ۱۳۸ تیم به مسابقات کشوری اعزام شد این در حالی است که در سال جاری ۲۵۸ تیم به مسابقات استانی و ۱۴۶ تیم به مسابقات کشوری اعزام شده ‌اند.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان شهرضا، عنوان کرد: امسال برای نخستین بار در مسابقات برون مرزی آسیایی داخل سالن یکی از ورزشکاران شهرستان موفق به کسب مقام برتر در رشته ورزشی کشتی کوراش شد.

وی، در بخش دیگری از سخنان خود، اظهار کرد: امسال ۱۷ نفر از ورزشکاران شهرستان به اردوی انتخابی تیم ملی در رشته‌های مختلف دعوت شدند که از این تعداد هفت نفر موفق به کسب امتیاز عضویت در تیم های ملی شدند.

کسب ۸۰۵ مدال توسط ورزشکاران شهرضایی در سال ۹۶

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان شهرضا، ادامه داد: ورزشکاران شهرضایی در سال گذشته موفق به کسب ۷۲۰ مدال در رده های مختلف مسابقاتی شدند و امسال شمار این تعداد به ۸۰۵ مدال افزایش یافته است.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان شهرضا، اظهار کرد: سال گذشته ۱۱ همایش پیاده روی در شهرستان برگزار شد و امسال ین تعداد به ۱۷ همایش رسیده است.

انصاری، اذعان کرد: کسب رتبه های برتر توسط ورزشکاران شهرضایی در رده ها و سطوح مختلف مسبقاتی در حالی است که این شهرستان از نظر امکانات ورزشی جزو سه شهرستان آخر استان و از نظر شمار ورزشکاران در رده هفتم استان قرار دارد.

وی، با بیان اینکه حداقل ۱۰ هیت از ۴۰ هیئت مرزشی شهرستان جزو سه هیئت برتر استانی هستند، عنوان کرد: این مسئله مرهون همدلی و اتحاد رؤسای هیئات ورزشی و حمایت مسئولان به ویژه نماینده مردم در مجلس بوده است.

افزایش اعتبارات عمرانی بخش ورزش شهرضا

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان شهرضا، با اشاره به افزایش اعتبارات عمرانی ورزشی این شهرستان بیان کرد: این میزان از ۱۵۰ میلیون در سال ۹۳ به چهار میلیارد تومان در سال ۹۶ افزایش یافته است.

انصاری، در بخش دیگری از سخنان خود، با بیان اینکه خانه جوان شهرضا با اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیون تومان در سال آینده ساخته می شود، اظهار کرد: در حال حاضر چهار سازمان مردم نهاد ثبت شده در حوزه جوانان در شهرستان وجود دارد و شش سازمان نیز در حال ثبت هستند.

وی، در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به وجود مشکلاتی در هیئت فوتبال این شهرستان، اظهار کرد: «حمیدرضا بابایی» ملی‌پوشش شهرضایی و سرمربی تیم استقلال اهواز که بعد از استعفای محمدرضا رحمتی به این سمت انتخاب شد، نتوانست انتظارات را برآورده کند.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان شهرضا، تصریح کرد: رییس هیئت فوتبال باید در شهرستان ساکن باشد و مربی گری هیچ تیمی را نیز برعهده نداشته باشد، به همین دلیل اگر انتظارات از هیئت فوتبال برآورده نشود فرد دیگری را برای تصدی سمت ریاست آن پیشنهاد می کنیم.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.