سرویس: اخبار شهرضا ۰۶:۴۵ - پنج شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶

رییس هیئت تیراندازی استان اصفهان:

شهید همت سند افتخار جمهوری اسلامی و شیعیان جهان است

رییس هیئت تیراندازی استان اصفهان گفت: شهید همت سند افتخار جمهوری اسلامی و شیعیان جهان است، این شهید بزرگوار تنها متعلق به ایرانیان نیست، او الگوی همه آزادیخواهان جهان است.

به گزارش شهرضانیوز، سردار مرتضی قربانی در آیین اختتامیه مسابقات تیراندازی خانوادگی شهرستان شهرضا که در سالن سرو مجموعه فرهنگی شهید مدرس این شهرستان برگزار شد، عنوان کرد: شهید همت یکی از بنیانگذاران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نخبگان دورن دفاع مقدس بود.

وی، ادامه داد: اگر بخواهیم ۱۰ فرمانده برتر دوران دفاع مقدس را نام ببریم، قطعا شهید همت یکی از آنان است که با اقدامات خود خدمات بزرگی به اسلام و انقلاب انجام داد.

رییس هیئت تیراندازی استان اصفهان، اضافه کرد: شهید همت با همکاری شهدان متوسلیان، شهبازی و همدانی، با تأسیس لشکر ۲۷ محمد رسول الله (ص) اقدام بزرگی در دورن دفاع مقدس انجام داد.

قربانی، ادامه داد: شهید همت در جزیره مجنون جنوبی در کنار حاج احمد کاظمی رشادت های زیادی انجام داد و سرانجام در ۱۷ اسفند سل ۶۲ در همان محل به درجه رفیع شهادت نائل شد.

وی، تصریح کرد: شهید همت سند افتخار جمهوری اسلامی و شیعیان جهان است، این شهید بزرگوار تنها متعلق به ایرانیان نیست، او الگوی همه آزادیخواهان جهان است.

رییس هیئت تیراندازی استان اصفهان، گفت: در طول دوران دفاع مقدس شهرضا از شهرهای خط شکن محسوب می شد که شمار فراوانی از رزمندگان را به جبه فرستاد.

دشمنان با معنویت انقلاب مخالف بودند

قربانی، در بخش دیگری از سخنان خود، عنوان کرد: انقلاب اسلامی به لحاظ ارزش های دینی و معنوی به والاترین ارزش های الهی متصل است به همین دلیل قدرتهای غرب و شرق توان پذیرش آن را نداشتند.

وی، تصریح کرد: دشمنان انقلاب اسلامی از ابتدای دوران پیروزی با آن مقابله کردند و این مبارزه همچنان نیز ادامه دارد.

رییس هیئت تیراندازی استان اصفهان، بیان کرد: دشمنان بعد از هشت سال جنگ، منابع اقتصادی و فرهنگی ما را هدف حملات خود قرار دادند بنابراین در این شرایط همه ما وظیفه داریم تا از انقلاب، جامعه و فرهنگ اصیل مردم در برابر دسیسه های دشمنان دفاع کنیم.

هرمسئولی کم کاری کند، غذاب الهی شامل حال او می شود

قربانی، اظهار کرد: مسئولان در مقابل مردم وظیفه خدمت رسانی دارند و این خدمت رسانی هیچ محدودیتی نمی شناسد؛ باید بدون توقع برای کشور و مردم خدمت کنیم.

وی، با بیان اینکه کشور عراق در طول جنگ یک میلیون کشته داد، بیان کرد: شمار کسانی که در جنگ در جبه ایران کشته شدند ۲۵۰ هزار نفر است که این مسئله نشان دهنده درایت فرماندهان، مهارت پزشکان و حمایت قاطع مردم است.

رییس هیئت تیراندازی استان اصفهان، عنوان کرد: هر مسئولی در هر جایگاهی قرار دارد باید به مردم خدمت کند و اگر کوتاهی کند یا دورغ بگوید یا حرف و عملش فرق داشته باشد، قطعا غذاب خواهد شد.

حفظ نهاد خانواده یک ضرورت است

قربانی، در بخش دیگری از سخنان خود، اظها کرد: دشمن تهاجم فرهنگی را در دستور کار خود قرار داده و در چنین شرایطی حفظ نهاد خانواده یک اولویت فرهنگی و دینی است.

وی، تصریح کرد: جهاد از فروع دین و بر همه واجب است، جهاد در این زمان در عرصه مبارزه با تهاجم فرهنگی دشمن و مقابله با تهدیدات نرم است.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان شهرضا، در این آیین اظهار کرد: هیت تیراندازی شهرضا از نظر برگزاری برنامه های فرهنگی برترین هیئت شهرستان است.

علی نقی انصاری، اضافه کرد: در شهرستان شهرضا ۴۰ هیئت ورزشی وجود دارد که ورزشکاران آنها عناوین برتر بسیاری در مسابقات ملی، بین المللی و استانی را کسب کرده اند.

وی، تصریح کرد: ورزش شهرستان شهرضا در سال گذشته در جایگاه دوم استان قرار گرفت که این مسئله مرهون تلاش ورزشکاران در عرصه های مختلف و همکاری مسئولان در این بخش است.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.