سرویس: اخبار شهرضا ۱۹:۱۲ - چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶

شهردار شهرضا خبر داد:

آغاز یکی از بزرگترین پروژه‌های عمرانی شهرداری شهرضا

شهردار شهرضا گفت: عملیات اجرایی آزادسازی مسیر خیابان شهید کشوری در شهرضا آغاز شد، تا این مرحله اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

رحیم جافری در حاشیه عملیات اجرایی آزادسازی مسیر خیابان شهید کشوری، به خبرنگار شهرضانیوز، عنوان کرد: یکی از مهمترین مشکلات شهروندان شهرضا، ترافیک است که به در مسیرهای مختلف مشکلات زیادی را برای شهروندان ایجاد کرده است.

وی، ادامه داد: شهرداری شهرضا بارهای طرح های مختلفی را در شورای ترافیک شهرستان و کمیته های فرعی مطرح و پس از اخذ مصوبات مراجع ذیصلاح، اجرا کرده تا بخشی از معضلات موجود در این زمینه برطرف شود.

شهردار شهرضا، بیان کرد: یکی از بهرتین راهکارهای موجود برای حل معضل ترافیک شهری، احداث خیابانهایی است که بتواند بار ترافیکی را به مناطق دیگر انتقال دهد.

جافری، اضافه کرد: احداث خیابان شهید کشوری، به عنوان یکی از بزرگترین پروژه‌های عمرانی شهرداری شهرضا در سال ۹۶ و ۹۷ طراحی و عملیات آزادسازی مسیر آن نیز آغاز شده است.

وی، تصریح کرد: این طرح باهدف صرفه جویی در وقت شهروندان در ترددهای شهری، کاهش ترافیک و روانسازی عبور و مرور خودرویی پیشبینی شده و به عنوان یکی از پروژه های اولویت دار شهرداری پیگیری می شود.

شهردار شهرضا عنوان کرد: برای اجرای این طرح، در نیمه دوم سال جاری اعتباری بالغ ب ۱۰ میلیارد ریال هزینه شده است و به عنوان یکی از طرحهای مهم شهرداری در سال آینده دنبال خواهد شد.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.