سرویس: اخبار شهرضا ۱۸:۳۴ - سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۶

با حضور اساتید دانشگاه برگزارشد؛

آیین تکریم و معارفه مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا

بشیر اسماعیلی عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا با حکم رئیس سازمان بسیج اساتید استان اصفهان به عنوان سرپرست کانون بسیج اساتید این واحد منصوب شد.

به گزارش شهرضانیوز، بشیر اسماعیلی عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا با حکم رئیس سازمان بسیج اساتید استان اصفهان به عنوان سرپرست کانون بسیج اساتید این واحد منصوب شد.

رئیس دانشگاه آزاد شهرضا در این مراسم که در سالن دانشکده دارو سازی برگزار شد گفت: کانون های بسیج اساتید در کنار بسیج دانشجوئی و بسیج کارکنان به عنوان حافظان اصلی انقلاب باید با تکیه بر اندیشه های ناب امام راحل و مقام معظم رهبری براساس شرایط موجود در هر زمان در ایفای نقش خود کوشا باشند.

فرید نعیمی با اشاره به وظیفه بسیج اساتید در جذب حداکثری اعضای هیات علمی با تکیه بر گفتمان انقلاب اسلامی افزود: با عنایت به ظرفیت بالقوه ای که در اساتید این واحد وجود دارد، بسیج اساتید باید دغدغه های نظام در حوزه فرهنگی ، پژوهشی و اجتماعی را با کمک اعضای عضو بسیج در دستور کار داشته باشد.

وی تصریح کرد: ایجاد تحولات بر مبنای نگاه انقلابی و در راستای اندیشه های امام و رهبری در کنار ترویج گفتمان انقلابی و تبیین منافع ملی در جهت امور دانشگاهیان از دیگر انتظاراتی است که بسیج اساتید باید به آن جامه عمل بپوشاند.

رئیس سازمان بسیج اساتید استان اصفهان نیز در ادامه این مراسم گفت: به لحاظ اینکه دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا به عنوان یکی از واحدهای پرآوازه استان اصفهان و کشور مطرح است و از ظرفیت بالائی هم در وجود رشته های علوم انسانی هم شاخصهای علمی ، پژوهشی برخوردار است فرصت خوبی را برای فعالیت های بسیج فراهم می آورد.

محمد باقری نیز در این جلسه با اشاره به ایجاد زیر ساخت اندیشکده های علمی و راه اندازی شبکه اساتید فرماندهان جنگ نرم در بسیج استان افزود: ایجاد تحول در برنامه های بسیج اساتید با رویکرد اثر بخشی و داشتن برنامه برای جامه عمل پوشاندن به فرمایشات و نظرات مقام معظم رهبری در موضوعات اقتصاد مقاومتی،سبک زندگی ایرانی اسلامی، پیوست فرهنگی برنامه و معظلات اجتماعی از اولویت های بسیج اساتید است.

در این جلسه همچنین از زحمات مسعود جعفری نژاد به عنوان مسئول سابق بسیج اساتید دانشگاه ازاد اسلامی واحد شهرضا تقدیر و تشکر شد.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.