سرویس: اخبار شهرضا ۱۸:۲۹ - سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۶

با حضور رئیس واحد شهرضا:

آئین تکریم و معارفه معاون جدید پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا برگزار شد

آئین تکریم و معارفه معاون جدید پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا با حضور رئیس واحد و جمعی از اعضای هیات رئیسه و کارکنان حوزه پژوهش و فن آوری برگزار شد.

به گزارش شهرضانیوز،آئین تکریم و معارفه معاون جدید پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا با حضور رئیس واحد و جمعی از اعضای هیات رئیسه و کارکنان حوزه پژوهش و فن آوری برگزار شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا در ابتدای این جلسه که در سالن کنفرانس دانشکده فنی و مهندسی برگزار شد از خدمات احمدرضا مساح که سرپرستی حوزه معاونت پژوهشی واحد را پس از شهادت عباس معلمی شهید منا و معاون پژوهشی سابق واحد بر عهده داشت قدر دانی و فرزاد احمدیان را بعنوان سرپرست جدید حوزه معاونت پژوهش و فن آوری معرفی کرد.

فرید نعیمی در حاشیه این مراسم گفت: گفتاظهار کرد: با بسترهائی که دکتر علی شریف زاده رئیس سابق واحد شهرضا فراهم کرده است حوزه معاونت پژوهش این واحد همیشه در استان و بعضا کشور فعال و پیشتاز بوده و رتبه های اول تا سوم در فعالیتهای پژوهشی حاصل این تلاش ها است»

رئیس دانشگاه آزاد شهرضا افزود: افتخارات حوزه پژوهش و فناوری واحد شهرضا می طلبد معاون جدید پژوهشی این مسیر را همچون گذشته با تلاش و انرژی بیشتری ادامه دهد و از ظرفیت اساتید دانشگاه بیشتر استفاده شود.

وی خاطرنشان کرد: شورای پژوهشی، مرکز رشد، شرکت های دانش بنیان فعال در واحد، دفتر ارتباط با صنعت و باشگاه پژوهشگران جوان واحد شهرضا ابزارهای مفید و کارائی هستند که معاون جدید پژوهشی می تواند برای ارتقاء برنامه های واحد در تولید علم از آنها بهره لازم را ببرد.

در پایان این مراسم از خدمات احمدرضا مساح قدردانی و حکم مسئولیت فرزاد احمدیان عضو گروه فیزیک واحد شهرضا به وی اهداء و با ذکر صلوات و فاتحه از شهید منا عباس معلمی اوره معاون اسبق پژوهشی واحد یاد شد.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.