سرویس: اخبار شهرضا ۱۹:۳۸ - دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۶

شهردار شهرضا:

پرداختن به فعالیت‌های فرهنگی و هنری یکی از مهمترین رسالت‌های شهرداری ها است/ فعالیت ۶۰ غرفه در نخستین نمایشگاه هفت سین شهرضا

شهردار شهرضا گفت: نمایشگاه بزرگ سفره هفت سین و سبزه آرایی، به عنوان نخستین نمایشگاه در نوع خود، امکان مناسبی را برای عرضه صنایع دستی و هنر بخش خصوصی و مراکز تحت نظارت نهادهای دولتی فراهم کرده است.

رحیم جافری پیش از ظهر امروز در حاشیه افتتاح نخستین نمایشگاه هفت سین و سفره آرایی شهرضا، در گفت و گو با خبرنگار شهرضانیوز، اظهار کرد: یکی از مهمترین رسالت‌های شهرداری، انجام فعالیت‌های فرهنگی و هنری با مشارکت سایر دستگاه‌ها و بخش خصوصی است.

شهردار شهرضا، ادامه داد: نمایشگاه بزرگ سفره هفت سین و سبزه آرایی، به عنوان نخستین نمایشگاه در نوع خود، امکان مناسبی را برای عرضه صنایع دستی و هنر بخش خصوصی و مراکز تحت نظارت نهادهای دولتی فراهم کرده است.

وی، گفت: در این نمایشگاه که با محوریت فرهنگسرای شهید همت شهرداری شهرضا و همکاری ادارات آموزش و پرورش، بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی(ره)، خانه مهر، میراث فرهنگی و فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار شده است، حدود ۶۰ غرفه وجود دارد که انواع هنرهای تزیینی و دستی را در معرض دید عموم می‌گذارد.

گفتنی است این نمایشگاه از ۱۴ تا ۲۲ اسفندماه صبح ها از ساعت ۹ تا ۱۲ و عصرها از ساعت چهار تا هشت، در مجتمع تجاری باغملی شهر شهرضا، آماده بازدید عموم است.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.