سرویس: اخبار شهرضا ۲۳:۲۶ - پنج شنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۶

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا خبرداد؛

درخشش ورزشکاران مدرسه المپیک کاراته شهرضا در رقابت های قهرمانی استان/ شناگر شهرضا پرامتیازترین شناگر جشنواره پسران زیر ۱۳ سال استان شد

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا گفت: محمد امین عشقی شناگر هیأت شنا شهرضا در جشنواره پسران زیر ۱۳ سال هیأت شنای استان اصفهان، طلای رشته پروانه، دو نقره در رشته های قورباغه و کرال سینه و برنز رشته کرال پشت را دریافت و با کسب ۶۵ امتیاز، پرامتیازترین شناگر رده ۱۱ و ۱۲ سال شد.

به گزارش شهرضانیوز؛ علی نقی انصاری در گفت و گو با خبرنگار شهرضانیوز با اشاره به براگزاری مسابقات کونگ فو  باشگاه های شهرضا در گروه بانوان گرامیداشت دهه فجر، اظهار کرد: این مسابقات به مناسبت گرامیداشت دهه فجر و یادبود خانم احمدی در محل سالن کوثر برگزار شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا ادامه داد:۵۰ کونگ فوکار زن در رده های سنی چهار گانه نونهال، نوجوان، جوان و بزرگسال از باشگاه های هلال احمر، ریحانه النبی سروستان، محمد رسول الله، صالحی، منظریه، پرتو و بسیج به رقابت پرداختند.

وی با بیان اینکه به همه شرکت کنندگان حکم و مدال و به داوران حکم تیمی و تقدیرنامه اهدا شد، ادامه داد: خانم ها نظری، صفی خانی، برشان، طاوسی، شجاعی، جانقربان و عنایتی مسابقات را داوری کردند.

انصاری با اشاره به تداوم مسابقات ورزشی پرسنل شبکه بهداشت و درمان شهرضا، عنوان از هفته گذشته تاکنون کرد: این مسابقات با قهرمانی تیم تدارکات شبکه در رشته های فوتسال، بسکتبال و اورژانس بیمارستان امیرالمومنین در رشته والیبال پایان یافت.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا خاطرنشان کرد: عصر روز یکشنبه مورخ ۲۹بهمن ماه فینال این مسابقات که به مناسبت دهه مبارک فجر و در سه هفته بصورت دو حذفی در سالن تختی شهرضا صورت گرفته بود، برگزارشد.

نفرات برتر رقابت های تیراندازی کارکنان ادارات شهرضا مشخص شدند

وی از برگزاری مسابقات تیراندازی ویژه رؤسا و کارکنان ادارات شهرستان گرامیداشت دهه مبارک فجر خبر داد و گفت: این مسابقات با همکاری حوزه بسیج شهید تندگویان در تاریخ ۲۶ بهمن ماه در محل سالن تیراندازی شهرضا برگزار شد.

انصاری با بیان اینکه نفرات برتر در پایان حکم، مدال و جوایز ارزنده خود را دریافت کردند، عنوان کرد: مقام اول این مسابقات به صفر علی نوری از سازمان تأمین اجتماعی رسید و شهرام عادلپور از اداره ورزش و جوانان و جعفر جنتی منش از اداره امور مالیات و دارایی به ترتیب دوم و سوم شدند.

شناگر شهرضا پرامتیازترین شناگر جشنواره پسران زیر ۱۳ سال استان شد

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا اظهار کرد: جشنواره پسران زیر ۱۳ سال هیأت شنای استان اصفهان ۲۶ بهمن ماه در محل پایگاه قهرمانی انقلاب برگزار شد.

وی با بیان اینکه تیم های هیأت شنای شهرضا و پایگاه پایا در این دوره از رقابت ها حضور داشتند، عنوان کرد: محمد امین عشقی شناگر هیأت شنا طلای رشته پروانه، دو نقره در رشته های قورباغه و کرال سینه و برنز رشته کرال پشت را دریافت و با کسب ۶۵ امتیاز، پرامتیازترین شناگر رده ۱۱ و ۱۲ سال شد.

انصاری با بیان اینکه در این مسابقات ۱۸۰ شناگربا هم به رقابت پرداختند، عنوان کرد: فرهاد طالبیان، نوید نوروزی و امیرحسین جاوری مربیان و سرپرستان تیم هیئت و پایای شهرضا را برعهده داشتند.

تیم هفت سنگ بانوان شهرضا در رقابت های انتخابی تیم ملی چهارم شد

وی با اشاره به برگزاری نخستین دوره مسابقات هفت سنگ انتخابی تیم ملی بانوان کشور با حضور ۳۰۰ ورزشکار در شهرستان آبادان، عنوان کرد: تیم شهرضا که به عنوان نماینده استان اصفهان در این رقابت ها حضور داشت پس از ۷ بازی موفق شد جایگاه چهارم این رقابت ها را کسب کند.

۴ مدال حاصل حضور تیم بانوان کاراته کای شهرضا در رقابت های قهرمانی استان اصفهان

انصاری با اشاره به برگزاری یک دوره مسابقه کاراته قهرمانی بانوان استان اصفهان  به مناسبت  گرامیداشت دهه فجر در محل خانه کاراته اصفهان، عنوان کرد: بانوان کاراته کای هیأت شهرضا  به مربیگری طیبه صفی خانی و سرپرستی فرشته سادات میرمحمدی در این مسابقات  شرکت کردند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا با اشاره به مدال های کسب شده توسط بانوان کاراته کای شهرضا در این مسابقات، عنوان کرد: انیسه ایاذی مقام اول کاتای انفرادی رده نونهالان،

هستی خادم مقام اول کاتای انفرادی رده نونهالان، ریحانه شاهمندی مقام دوم کاتای انفرادی رده نونهالان و مهشید قبادی مقام سوم کمیته مبارزه رده سنی نوجوانان را کسب کردند

وی ادامه داد: همچنین فرشته سادات میرمحمدی به عنوان داور در این دوره از مسابقات شرکت داشت.

درخشش ورزشکاران مدرسه المپیک کاراته شهرضا در رقابت های قهرمانی استان

انصاری مسابقات قهرمانی استان اصفهان سبک شیتوریو اینوئی ها به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی را یکی دیگر از مسابقات کاراته استان دانست که ورزشکاران شهرضا در آن حضور داشتند و گفت: این مسابقات ۲۷ بهمن ماه در سالن هلال احمر شهرستان زرین شهر برگزار شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا ادامه داد: چهار نفر کاراته کا از مدرسه المپیک کاراته شهرضا در این مسابقات شرکت کردند.

وی با اشاره به عناوین کسب شده توسط تیم شهرضا، خاطرنشان کرد: محمد مهدیان مقام اول کاتای نونهالان، علیرضا هدی مقام دوم کومیته انفرادی بزرگسالان و مقام دوم کاتای بزرگسالان، محمد متین یوسفی مقام دوم کاتای جوانان، علی محمد یوسفی مقام سوم کاتای جوانان و مقام سوم کومیته جوانان را کسب کردند.

مبینا متوسل برترین بازیکن دختر رقابت های هفتگی شطرنج ۲۵ بهمن شهرضا شد

انصاری با اشاره به آخرین نتایج مسابقات هفتگی شطرنج شهرستان، خاطرنشان کرد: مسابقات شطرنج هفتگی شهرضا ۲۵ بهمن ماه با شرکت ۱۳ نفر برگزار شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا عنوان کرد: در این مسابقه ایلیا طاهری مقام اول، رضا داریوش مقام دوم و محمدمتین باباربیع مقام سوم را کسب کردند و عنوان برترین بازیکن دختر به مبینا متوسل تعلق گرفت.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.