سرویس: اخبار شهرضا ۱۴:۵۱ - جمعه ۰۴ اسفند ۱۳۹۶

امام جمعه موقت شهرضا:

فرماندار آینده شهرضا تلاش جهادی و مدیریت انقلابی را سرلوحه کار قرار دهد

امام جمعه موقت شهرضا گفت: فرماندار آینده شهرضا اصلاح‌ طلب باشد یا اصول گرا باید تلاش جهادی و مدیریت انقلابی برای حل مشکلات مردم را سرلوحه کار خود قرار دهد.

به گزارش شهرضانیوز، حجت الاسلام اصغر قائمی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته این شهرستان که در مسجد و حسینیه صدیقه طاهره (س) شهرضا برگزار شد، با اشاره به سالروز شهادت حضرت زهرا (س) عنوان کرد: بعد از ارتحال پیامبر اسلام اوضاع جامعه اسلامی تغییرات اساسی کرد و مسلمانان عهد خود با پیامبر (ص) را فراموش کردند.

وی، اضافه کرد: پیروی از خواهش های نفسانی، توجه نکردن به دستورات دینی، آرزوهای طولانی مادی، فراموشی یاد مرگ و افزایش گناهان باعث شد مسلمانان صدر اسلام از منحرف شوند و از اهل بیت فاصله بگیرند.

برخی می گویند چرا در اروپا و آمریکا باران می بارد و اینجا نمی بارد

امام جمعه موقت شهرضا، در بخش دیگری از سخنان خود، عنوان کرد: گناهان باعث می شود خیر و برکت از زندگی افراد دور شود، گناهان باعث می شود تا باران کم و خشکسالی ایجاد شود.

حجت الاسلام قائمی اضافه کرد: برخی می گویند چرا در اروپا و آمریکا باران می بارد اما اینجا نمی بارد، در پاسخ باید بگوییم خداوند به آنها مهلت داده تا در قیامت آنان را عذاب کند.

وی، همیچنین با اشاره به سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب در جمع مردم تبریز بیان کرد: مردم ما ثابت کرده‌اند که با وجود مشکلات اقتصادی و معیشتی در دفاع از اصول انقلاب و آرمان‌های انقلاب کوتاهی نمی‌کنند.

از نظر مردم حساب مشکلات اقتصادی با اصل نظام جداست

امام جمعه شهرضا اضافه کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال در دفاع از آرمان‌ها انقلاب اسلامی اقدامی بود شبیه معجزه‌ و کم‌سابقه که در تاریخ انقلاب کم نظیر بود.

حجت الاسلام قائمی، تصریح کرد: مردم انتقاداتی به وضع موجود دارند اما مهمترین پیام مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال به مسئولان آن بود که آنان همانند سالیان گذشته به وظیفه خود در دفاع از انقلاب عمل کردند و اکنون نوبت مسئولان است که با تلاش جهادی برای رفع مشکلات تلاش کنند.

وی، اشرافی‌گری، امتیاز طلبی مسئولان و بی‌توجهی به مستضعفان را از اموری دانست که از رواج پیدا کنند برای کشور و انقلاب خطرآفرین هستند.

رواج اشرافی گری به زیان جامعه و کشور است

امام جمعه موقت شهرضا، مهمترین آفت همه انقلاب‌های جهان را بازگشت به دوران قبل از انقلاب دانست و افزود: اقتدار جمهوری اسلامی که هرسال افزایش می‌یابد و امنیت بی‌نظیری که ایران از آن برخوردار است، در نتیجه استقامت و ایمان مردم و مدیریت پیامبرگونه رهبری، ایجاد شده است، بنابراین باید پاسدار این ارزش‌ها باشیم.

حجت الاسلام قائمی، تأکید کرد: تکیه به یاری کشورهای بیگانه، کار اشتباهی است که مردم ایران در جریان برجام، عواقب آن را مشاهده کردند.

وی، در بخش دیگری از سخنان خود، اظهار کرد: فرماندار آینده شهرضا اصلاح‌ طلب باشد یا اصول گرا باید تلاش جهادی و مدیریت انقلابی برای حل مشکلات مردم را سرلوحه کار خود قرار دهد.

امام جمعه موقت شهرضا، با بیان اینکه شهرضا، دیار علما و شهدای بزرگی همچون همت و طباطبایی است بیان کرد: برای مردم این منطقه حفظ اصول دینی و ارزش‌های انقلابی، بیش از هرچیز دیگر اهمیت دارد.

حجت الاسلام قائمی، در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به حادثه درگیری گروهی از اغتشاش ‌گران با مأموران کلانتری ۱۰۲ تهران و نیروهای بسیجی، بر ضرورت اقدام قاطع قوه قضاییه در برخورد با عاملان این اقدام تأکید کرد.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.