سرویس: اخبار شهرضا ۱۶:۳۸ - پنج شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶

سرپرست فرمانداری شهرضا خبرداد؛

کشف سه تن مواد مخدر در ۱۰ ماه ابتدایی امسال در شهرضا/ سه هزار معتاد به مواد مخدر براساس خوداظهاری ها در شهرضا وجود دارد

سرپرست فرمانداری شهرضا گفت: در ۱۰ ماه ابتدایی امسال سه تن مواد مخدر، در ایستگاه شهید امامی کشف شده است این در حالی است که بر اساس خوداظهاری انجام شده در شهرستان سه هزار معتاد وجود دارد.

به گزارش شهرضانیوز، محمد حسین داراب شامگاه امروز در همایش راهکارهای علمی و فرهنگی پیشگیری از اعتیاد که د دانشگاه آراد شهرضا برگزار شد اظهار کرد: شهرضا خط مقدم مبارزه با مواد مخدر در ساتان اصفهان است به همین دلیل لازم است به آن توجه ویژه شود.

سرپرست فرمانداری شهرضا، گفت: شهرضا در مسیر شاهراه ترانزیت شمال به جنوب کشور قرار دارد و به همین دلیل لازم است برای مبارزه با آسیب های اجتماعی در آن برنامه ریزی جامعی انجام شود.

وی، در بخش دیگری از سخنان خود، عنوان کرد: در ۱۰ ماه ابتدایی امسال سه تن مواد مخدر، در ایستگاه شهید امامی کشف شده  است این در حالی است که بر اساس خوداظهاری انجام شده در شهرستان سه هزار معتاد وجود دارد.

سرپرست فرمانداری شهرضا، تصریح کرد: در ۱۰ ماه ابتدایی امسال ۴۰۰ نفر معتاد، ۱۶۵ قاچاقچی دستگیر و شش باند مبارزه با مواد مخدر منهدم شده‌اند.

داراب، با اشاره به وجود ۹ مرکز درمانی اعتیاد در این شهرستان بیان کرد: یکی از این مراکز دولتی و هشت عدد خصوصی هستند، همچنین سه مرکز اقامتی میان مدت در شهرستان وجود دارد.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.