سرویس: اخبار شهرضا ۱۹:۳۰ - سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶

سرپرست اداره اوقاف شهرضا خبرداد؛

برگزاری سلسله نشست های گفتمان انقلاب اسلامی در امامزاده شاهرضا/ برپایی ایستگاه تندرستی در روز ۲۲ بهمن ماه در آستان این امامزاده واجب التعظیم

سرپرست اداره اوقاف شهرضا از برپایی سلسله نشست های گفتمان انقلاب اسلامی با موضوع دستاوردهای انقلاب در آستان مقدس امامزاده شاهرضا خبرداد.

به گزارش شهرضانیوز؛ فرهاد عرب صبح امروز در جمع خبرنگاران با تبریک به مناسبت ایام الله دهه فجر و تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه، اظهار کرد: اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شهرضا براساس پیش بینی ها، در طول دهه مبارک فجر، پیش از اقامه نماز جماعت شپظهر در رواق امام خامنه ای آستان مقدس امامزاده شاهرضا نشست های بصیرتی با عنوان سلسله نشست های گفتمان انقلاب اسلامی برگزار کرد.

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شهرضا با بیان اینکه موضوع این نشست ها دستاوردهای انقلاب اسلامی بود، عنوان کرد: سخنران این نشست نیز  هادیان سیاسی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شهرضا بودند.

وی با اشاره به دیگر اقدامات اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان در ایام دهه مبارک فجر، عنوان کرد: اداره اوقاف شهرضا به منظور اجرای امینانه نیات واقفان نیک اندیش نیز همراه با شبکه بهداشت شهرستان اقدام به برپایی یک ایستگاه سلامت و تندرستی در قالب طرح مهر تندرستی در جوار حرم مطهر امامزاده شاهرضا(ع) در روز ۲۲ بهمن ماه در دو نوبت صبح و بعدازظهر کرد.

عرب ادامه داد: زائران و مجاوران آستان مقدس امامزاده شاهرضا(ع) در این ایستگاه به صورت به رایگان از خدمات بهداشتی و درمانی بهرمند شدند.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.