سرویس: اخبار شهرضا ۱۸:۵۰ - دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا خبرداد؛

برگزاری آیین تجلیل از قهرمانان و مدال آوران هیئت شطرنج شهرستان شهرضا/ استقبال نونهالان از اولین جشنواره استعدادیابی شنا جام فجر شهرضا

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا از برگزاری اولین جشنواره استعدادیابی شنای دختران شهرضا گرامیداشت دهه مبارک فجر خبرداد و گفت: این جشنواره با شرکت ۵۰ نفر، شانزدهم بهمن ماه در استخر دریای شهرضا برگزار شد.

به گزارش شهرضانیوز؛ علی نقی انصاری عصر امروز در نشست خبری در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدامات اداره ورزش و جوانان شهرضا به ویژه در طول دهه مبارک فجر، اظهار کرد: مراسم تجلیل از قهرمانان و مدال آوران هیأت شطرنج شهرستان شهرضا با حضور مسئولان شهرستان همزمان با دومین روز از دهه مبارک فجر در شهرضا برگزار شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا تصریح کرد: در این مراسم بیش از ۵۰ مدال آور استان و کشور و دو داور و مربی برتر شهرستان شهرضا مورد تقدیر واقع شدند.

وی با بیان اینکه این مراسم با حضور سرپرست فرمانداری شهرضا در محل سالن طحانی برگزار شد، خاطرنشان کرد: در این مراسم از مدال آوران شهرضا در مسابقات استانی آقایان محمد یاسین دهقان، رضا داریوش، امین شرافت، متین طاوسی و خانم ها شریفه اباذری، ریحانه غلامی، ثمین آقاسی، عسل جعفرپور و مبینا سادات میراجاق تجلیل شد.

انصاری ادامه داد: همچنین از مقام آوران کشوری مهدی رومیفرد _نفر اول نابینایان کشور_ ایراندوخت مجیری _نفر اول بانک پاسارگاد کشور_ و فاطمه پورمند نائب قهرمان دانشجویان کشور نیز تجلیل به عمل آمد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا با بیان اینکه در ادامه مراسم غلامحسین خسروانی به عنوان داور فعال کشوری و مژگان اسحاقی به عنوان مربی دارای بیشترین دانش آموز مقام آور استانی مورد تقدیر قرار گرفتند، تصریح کرد: همچنین پوریا جمالی، عباس صالحی و فائزه جباری نیز به دلیل افزایش ریتینگ ۱۰۰ واحد مورد تجلیل واقع شدند.

وی خارنشان شد: در پایان حکم و مدال ۳۷ نفر از دارندگان عناوین مسابقات قهرمانی شهرستان شهرضا در بخش دختران و پسران سال ۹۶ اهدا شد.

استقبال پرشور دختران نونهال از اولین جشنواره استعدادیابی شنا جام فجر شهرضا

انصاری از برگزاری اولین جشنواره استعدادیابی شنای دختران شهرضا گرامیداشت دهه مبارک فجر خبرداد و گفت: این جشنواره با شرکت ۵۰ نفر، شانزدهم بهمن ماه برگزار شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا اظهار کرد: کمیته استعدادیابی هیئت شنای شهرضا اولین جشنواره استعدادیابی جام فجر ویژه مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهرستان در بخش دختران زیر ۷ سال را در تاریخ ۱۶ بهمن ماه در محل استخر دریا برگزار کرد.

وی با بیان اینکه این جشنواره با شرکت حدود ۵۰ دختر از ۹ مهدکودک با حضور خانواده ها و مسئولان در فضای مهیج برگزار شد، خاطرنشان کرد: شرکت کنندگان در ۴ آیتم پرتاب توپ داخل سبد در استخر کودکان، دویدن در آب و برداشتن پرچم در استخر کودکان، پرش در قسمت کم عمق و زدن به بادکنک پر از آب و  تمیز کردن حیاط کثیف به رقابت پرداختند.

انصاری ادامه داد: لوح تقدیر و جوایز نفرات برتر در هر آیتم  توسط مسئول کمیته به مدیران مهدها به منظور اهدا به این عزیزان تحویل داده می شود.

حضور مسئول کمیته ورزش های آبی هیأت شنای شهرضا در دوره های ماساژ درمانی

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا با اشاراپه به برگزاری دوره های ماساژ مالای  و ماساژ آرموتراپی در تهران، تصریح کرد: نوشین عماره مسئول کمیته ورزش های آبی هیئت شنای شهرضا از تاریخ یازدهم بهمن ماه به مدت سه روز در این حضور یافت و موفق به اخذ مدرک شد.

وی خاطرنشان شد: این دوره ها در تهران تحت نظارت انجمن ملی ماساژ جمهوری اسلامی ایران به مدرسی آقایان دانش و ماسوری و خانم محمودی برگزار شد.

مسابقات مهیج بومی و محلی به مناسبت دهه فجر در روستای اسفرجان برگزار شد

انصاری تاکید کرد: هیئت بومی و محلی شهرستان شهرضا با هدف ترویج ورزش های بومی و محلی و افزایش تحرک، در بین ۱۴۰دانش آموز در سه رشته به مناسبت دهه فجر مسابقه برگزار کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا ادامه داد: این مسابقات در تاریخ ۱۵ بهمن ماه ۹۶ در دبستان حجاب روستای اسفرجان در در رشته های دو میدانی، طناب زنی و لی لی با شرکت ۱۴۰ دانش آموز دختر و پسر برگزار شد.

وی ادامه داد: به برندگان جوایزی اهداء شد و در پایان از دانش آموزان با صرف ناهار دورهمی پذیرایی به عمل آمد.

انصاری تاکید کرد: هادی علوی زاده دبیر هیأت روستایی شهرضا، پایگاه بسیج شهدای کاظمی و دهیاری و شورای اسلامی روستای اسفرجان در برگزاری این برنامه همکاری داشتند.

کسب نتیجه مساوی تیم شهیدهمت با تیم نامی نو اصفهان در هفته سیزدهم لیگ برتر آسیاویژن

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا با اشاره به آخرین جزئیات مسابقات آسیاویژن استان، عنوان کرد: در ادامه مسابقات فوتبال لیگ برتر استان اصفهان و از هفته سیزدهم این رقابت ها، دیدار تیم های شهید همت شهرضا و نامی نو اصفهان با نتیجه صفر بر صفر مساوی به پایان رسید.

وی افزود: در این دیدار حساس که بین تیم های دوم و چهارم جدول در استادیوم تختی شهرضا برگزار شد، دو تیم پس از ۹۰ دقیقه تلاش بدون گل کار خود را به پایان رساندند.

انصاری تاکید کرد: با توجه به فشردگی مسابقات که در حال حاضر هر چهار روز یکبار بازی ها برگزار می شود.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.