سرویس: اخبار شهرضا ۲۲:۳۹ - دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶

با پیگیری نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی انجام شد:

ساماندهی وضعیت حمل و نقل شهر منظریه

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی همچنین با بیان اینکه پنج هکتار زمین در حاشیه جاده اصفهان – شیراز وجود دارد، گفت: که اگر این اراضی به شهرداری منظریه واگذر شود ترمینال کامیونداران این شهر به آن محل منتقل می‌شود.

به گزارش شهرضانیوز، نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی در جلسه بررسی معضلات و مشکلات ادارات و نهادهای اجرایی شهرستان شهرضا درخصوص تملک اراضی که به دعوت نماینده مردم این شهرستان در مجلس برگزار شد، با اشاره به برخی از مشکلات مسکن مهر شهر منظریه اظهار کرد: در شهر منظریه شهرضا ۲۰۰ واحد مسکن مهر ساخته و تحول متقاضیان شده است، این در حالی است که مجموع مسکن‌ های مهر این منطقه ۷۰۰ واحد بوده است و که شهرداری منظریه تعهد کرده اگر زمین آن واگذار شود مراحل ساخت و ساز آن را انجام می‌دهد.

سمیه محمودی اظهار کرد: اگر زمین به شهرداری منظریه واگذار شود خیران مسجد ساز و مدرسه‌ساز برای ساخت مسجد و مدرسه نیز همکاری می کنند.

وی همچنین با بیان اینکه پنج هکتار زمین در حاشیه جاده اصفهان – شیراز  وجود دارد، گفت: که اگر این اراضی  به شهرداری منظریه واگذر شود ترمینال کامیونداران این شهر به آن محل منتقل می‌شود.

محمودی گفت: یک سوم اراضی شهرک شیخ بهایی منظریه نیز در حریم رودخانه بوده و طرح آن لازم اصلاح شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به همکاری خیران شهرضا در بخشهای مختلف بیان کرد: خیران این شهرستان تاکنون در همه بخش ‌ها از جمله ساخت مدارس کمک‌ های زیادی کرده‌ اند.

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی گفت: لازم است حمایت بیشتری از خیران مدرسه‌ساز بشود به ویژه آنکه در حال حاضر ۳۸۰ خانوار در فاز سه سروستان ساکن هستند و نیاز به مدرسه و کلاس درس دارند.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.