سرویس: اخبار شهرضا ۲۲:۳۱ - دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان مطرح کرد:

بازنگری دوباره در طرح جامع شهری شهرضا

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: برای اصلاح طرح جامع شهری شهرضا نیز، سه ماه فرصت باقی‌ است، مسئولان شهرداری نظرات اصلاحی را مطرح کنند، پیگیری کنیم.

به گزارش شهرضانیوز، حجت الله غلامی، شامگاه امروز در جلسه بررسی معضلات و مشکلات ادارات و نهادهای اجرایی شهرستان شهرضا درخصوص تملک اراضی، عوان کرد: در هیچ‌کجای استان ۱۰ درصد هزینه شهرداری بابت تفکیک اراضی مسکن مهر پرداخت نمی‌شود.

وی، ادامه داد: در استان شهرهایی همچون اصفهان، خمینی ‌شهر و شهرضا با مشکل بافت فرسوده مواجه هستند، و شهرداری ‌های این مناطق نیازمند دریافت کمک‌ های مالی هستند تا بتوانند معضلات این بخش را برطرف کنند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان، با بیان اینکه در استان به موجب قراردادهایی تکمیل مسکن‌ های مهر به عهده شهرداری ‌ها گذاشته شده است اظهار کرد: امکان انعقاد این قراردها با شهرداری شهرضا نیز وجود دارد.

غلامی خبر از آمادگی وزارت راه و شهرسازی برای واگذاری فازهای یک تا شش منطقه سروستان به شهرداری شهرضا خبر داد و افزود: ۳۴۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان یارانه برای ساخت مسجد محل سروستان شهرضا پرداخت شده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود، گفت: یک فرصت سه ماهه برای دقیق سازی طرح جامع داده شده که هنوز به پایان نرسیده است و برای اصلاح طرح جامع شهری شهرضا نیز میتون از آن استفاده کرد، بنابراین لازم است مسئولان شهرداری نظرات اصلاحی را مطرح کنند تا پیگیری های قانونی در این زمینه انجام شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان درخصوص مشکلات شرکت تعاونی مسکن مهر شهرضا نیز اظهار کرد: مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان به صورت نقدی به تعاونی مسکن مهر این شهرستان پرداخت می‌ ‍شود و مبلغ ۴۰۰ میلیون نیز در قالب تهاتر با شهرداری شهرضا پرداخت می‌ شود.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.