سرویس: اخبار شهرضا ۱۳:۱۲ - یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶

رییس عقیدتی سیاسی گروه 22 توپخانه ارتش:

رهبران آمریکا تاریخ ایران را مطالعه کنند/ایران گورستان متجاوزان و زیاده‌خواهان بوده است

رییس عقیدتی سیاسی گروه ۲۲ توپخانه ارتش گفت: به رهبران آمریکا توصیه می کنیم تاریخ ایران را مطالعه کنند تا بدانند ایران همواره گوستان متجاوزان به خاک کشور و انسان های زیاده خواهی بوده است که قصد خیانت به ایران را داشته اند.

به گزارش شهرضانیوز، حجت الاسلام علی عالمی ظهر امروز در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن شهرضا، اظهار کرد: امام راحل (ره) در شرایطی پرچم انقلاب اسلامی را در دست گرفتند که در جهان نامی از دین برده نمی شد و مذهب به عنوان افیون توده ها مطرح می شد.

وی، با بیان اینکه ایران اسلامی با سابقه درخشان تمدنی به عنوان آلت دست بیگانگان مورد سوء استفاده قرار می گرفت، عنوان کرد: در چنین شرایطی مردی از اهل قم ظهور کرد و مردمانی با اراده آهنین او را یاری کردند.

رییس عقیدتی سیاسی گروه ۲۲ توپخانه ارتش، با بیان اینکه در همه دنیا کسانی که طرفدار آزادی و آزادگی بودند از امام خمینی (ره) حمایت کردند، بیان کرد: امام راحل (ره) با استقرار حکومت اسلامی نقشه های استکبار جهانی را برملا کرد و موقعیت دین را در جهان تثبیت کرد.

حجت الاسلام عالمی، تأکید کرد: دشمن به دنبال تخریب روحیه انقلابی مردم است، آنان می خواهند عناصری که روزگاری باعث پیشرفت کشور ، پیروزی انقلاب، پیروزی جنگ تحمیلی و تقدیم شهدای مدافع حرم شد را از بین ببرند.

وی، از بین بردن اتحاد ملی را هدف دیگر دشمنان در مقابله با نظام اسلامی دانست و تصریح کرد: همه اقدام و مذاهب از سراسر کشور به صحنه آمدند تا از انقلاب اسلامی و امام خمینی (ره) حمایت کنند به همین دلیل دشمن به دنبال از بین بردن این روحیه است.

رییس عقیدتی سیاسی گروه ۲۲ توپخانه ارتش ، با بیان اینکه ایجاد یأس و ناامیدی در میان مردم و از بین بردن روحیه امید به آینده دیگر برنامه دشمن در تقابل با جمهوری اسلامی است، عنوان کرد: دشمنان به دنبال تلقین این مسئله هستند که نظام اسلامی کارآمدی خود را از دست داده و توان مقابله با مشکلات را ندارد.

حجت الاسلام عالمی، بیان کرد: دشمنان قصد دارند با اعمال نفوذ اندیشه های لیبرالی خود را در جامعه ترویج دهند این در حالی است که عناصر فرصت طلب داخلی نیز به دنبال سوء استفاده از فرصت های پیش آمده هستند.

وی، مرجعیت و فرهنگ عاشورایی را مهمترین ارکان ایجاد کننده انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد: نظریه پردازان آمریکایی برای مقابله با این دو رکن اصلی انقلاب اسلامی یران طرح ریزی کرده اند.

رییس عقیدتی سیاسی گروه ۲۲ توپخانه ارتش، با اشاره به تهدیدات رهبران آمریکا و طرح ادعای گزینه های ضد ایرانی، عنوان کرد: اگر آمریکایی ها گزینه هایی روی میز دارند باید بدانند که ملت ایران نیز گزینه هایی همچون اقتدار نظامی، اسیتادگی و شهادت طلبی دارند.

حجت الاسلام عالمی، ادامه داد: بهتر است رهبران آمریکا به شهرهای مختلف ایران سفر کنند و با مشاهده آثار باستانی ببینند که پادشاه روم بر پای پادشاه اشکانی بوسه زده است، اگر دشمنان خطایی بکنند اینگونه وقایع ممکن است باز هم تکرار شود.

وی، تصریح کرد: سربازان امریکایی در هرکجا به دنبال خود بدبختی و استعمار و استثمار بردند و در مقابل ایرانیان همیشه منادی صلح و دوستی و آرامش بوده اند.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.