سرویس: اخبار شهرضا ۱۵:۳۳ - چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان شهرضا:

افتتاح ۴۵ پروژه در دهه فجر امسال

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان شهرضا، گفت: در دهه فجر امسال ۴۵ پروژه با اعتباری بالغ بر ۸۲ میلیارد ریال در مناطق مختلف شهرستان به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش شهرضانیوز، رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان شهرضا، در جلسه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرضا اظهار کرد: در ۳۹ سالگی پیروزی سالگرد انقلاب اسلامی هستیم که از ماه گذشته ستاد دهه فجر شهرضا تشکیل و یک کمیته فرعی ستاد دهه فجر منظریه و ۲۰ کمیته زیر مجموعه برای ارائه بهتر خدمات تشکیل شده است.

مرتضی ملکیان، تصریح کرد: اهداف ستاد در دو محور ترویج آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی و آگاهی بخشی و معرفت افزایی در خصوص معارف و اندیشه انقلاب اسلامی برنامه ریزی شده است.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان شهرضا، گفت: ۸۰ درصد از پروژه ها در مناطق محروم و روستایی به بهره برداری می رسد.

ملکیان، با بیان اینکه برنامه های دشمن در دو دهه اخیر بیشتر برای ایجاد یاس و ناامیدی در جامعه بوده است، ادامه داد: بصیرت افزایی، امید آفرینی و تقویت غرور ملی باید در اولویت تمام برنامه ها باشد.

وی، اتحاد و همدلی را ضرورت مقابله با توطئه های دشمنان عنوان کرد و افزود: وحدت و همبستگی ملی همیشه توطئه های دشمن را نقش بر آب کرده است.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان شهرضا، گفت: وحدت و تقویت همدلی، همواره عامل اصلی پیروزی و سرافرازی بوده و اکنون که دشمنان با تفرقه افکنی و توطئه بدنبال ایجاد اختلاف هستند ضرورت اتحاد، انسجام، همدلی و هوشیاری مردم و مسئولان در برابر این توطئه ها بیش از پیش احساس می شود.

ملکیان، از برگزاری ۱۴۴ برنامه متنوع در دهه فجر امسال در شهرضا خبر داد و افزود: یکی از اهداف ما در این برنامه ها آشنایی نسل جوان با آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی است.

وی ادامه داد: جهاد کشاورزی با ۱۹ پروژه و اعتباری بالغ بر پنج میلیارد و ۹۶۰ میلیون تومان بیشترین پروژه های افتتاح امسال را به خود اختصاص داده است.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان شهرضا، گفت: در دهه فجر امسال ۴۵ پروژه با اعتباری بالغ بر ۸۲ میلیارد ریال در مناطق مختلف شهرستان به بهره برداری می‌رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.