سرویس: اخبار شهرضا ۱۵:۱۴ - چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶

امام جمعه شهرضا:

مطالبات مردم نباید فراموش شود/متأسفانه پاسخ مناسبی به خواسته‌های مردم داده نشد

امام جمعه شهرضا گفت: مطالبات مردم نباید فراموش شود، مردم خوساته‌هایی دارند که باید به آن ها پاسخ مناسب داده شود اما متأسفانه پاسخ شایسته ای به خواسته های مردم داده نشده است.

به گزارش شهرضانیوز، حجت الاسلام سیف الله یعقوبی عصر امروز در جلسه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان اظهار کرد: لازم است همه مجریانی که در مراسم های مختلف به برگزاری برنامه های مختلف اقدام می کنند شناسنامه دار شوند.

وی، تصریح کرد: یکی از مشکلات شهرستان این است که بعضی افراد هم در برخی مجالس مداحی می کنند و هم در مجالس عقد و عروسی خوانندگی می کنند که صحیح نیست.

امام جمعه شهرضا، اظهار کرد: باید ارزش های جامعه حفظ شود و مرزهای اعتقادی محترم شناخته شود.

حجت الاسلام یعقوبی، تأکید کرد: بعضی افراد در مجالس مختلف بدون آنکه تخصصی داشته باشند اقدام به نقل روایات ائمه می کنند و این اقدام آن ها باعث بی اعتمادی مردم می شود.

وی، گفت: نقل احادیث نیازمند اخذ مجوزهایی است که از سوی مراجع و علما و پس از گذراندن دوره های تخصصی صدر شده باشد، بنابراین افرادی که فاقد این مجوزها هستند یا دوره های لازم را طی نکرده اند نباید رویات را نقل کنند.

امام جمعه شهرضا، در بخش دیگری از سخنان خود ، عنوان کرد: مطالبات مردم نباید فراموش شود، مردم خوساته‌هایی دارند که باید به آن ها پاسخ مناسب داده شود اما متأسفانه پاسخ شایسته ای به خواسته های مردم داده نشده است.

حجت الاسلام یعقوبی، تأکید کرد: باید در دهه فجر خدماتی که در دوران بعد از انقلاب انجام شده است را در مقایسه با خدمات دوران قبل از انقلاب ارایه کنیم تا مردم به ویژه نسل جوان در مقابل شبهات دشمنان درباره کارکردهای انقلاب دچار تردید نشوند.

وی، تصریح کرد: اگر مردم از انقلاب جدا شوند مصیبت است ، بنابراین باید اجتماعات مردمی را حفظ کنیم و اجازه ندهیم تبلیغات سوء دشمنان تأثیرگذار باشد.

امام جمعه شهرضا، با بیان اینکه باید عظمت راهپیمایی مردم در ۲۲ بهمن به نمایش گذاشته شود، اظهار کرد: این رسالتی است که بر عهده خبرنگاران و صاحبان جراید قرر دارد.

حجت الاسلام یعقوبی، اضافه کرد: خبرنگاران مسئولیت بسیار حساسی دارند ، آنان تاریخ نگاران و وقایع نگارانی هستند که جریانات امور را ثبت و ضبط می کنند.

امام جمعه شهرضا، در بخش دیگری از سخنان خود ، بیان کرد: باید به جوانان بها بدهیم زیرا اگر جوانان بدانند که مورد تکریم هستند با اشتیاق بیشتری در صحنه حاضر می شوند.

حجت الاسلام یعقوبی، گفت: نمی توانیم به جوانان بی توجه باشیم و از آنان بخواهیم در همه صحنه ها حضوری گسترده داشته باشند.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.