سرویس: اخبار شهرضا ۱۸:۰۱ - یکشنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۶

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شهرضا خبرداد؛

سه برد برای سه تیم شهرضا در رقابت های لیگ دسته یک والیبال استان/ تکواندوکاران شهرضا در رقابت های قهرمانی دختران استان خوش درخشیدند

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شهرضا خبر از برگزاری رقابت های قهرمانی تکواندو دختران استان داد و گفت: در این رقابت ها زهرا مرادی از شهرضا با ثبت رکورد و اختلاف زیاد از نفر دوم به مدال خوشرنگ طلا دست یافت.

به گزارش شهرضانیوز؛ علی نقی انصاری در گفت و گو با خبرنگار شهرضانیوز با اشاره به آخرین تغییر و تحولات ورزشی در شهرستان، اظهار کرد:رقابت های فوتسال جام فجر ۹۶ روستای امامزاده علی اکبر شهرضادر این هفته پیگیری شد.

در هفته دوم از سری رقابت های فوتسال جام فجر ۹۶ روستای امامزاده علی اکبر(ع) تیم برادران شاهین بیشترین گل زده را داشت.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شهرضا با بیان اینکه هفته دوم مسابقات فوتسال جام فجر ۹۶ روستای امامزاده علی اکبر(ع) روز جمعه مورخ ۶ بهمن ماه با حضور جوانان مستعد و فوتبال دوستان برگزار شد، عنوان کرد:در ابن مسابقات برادران شاهین با ۱۶ گل از سد گیتی پسند گذشت، وحدت با نتیجه به یک از سد دهکده گذشت و ولیعصر با نتیجه ۱۰ بر ۵ ستارگان را برد.

وی ادامه داد: در بازی چهارم نیز امامزاده علی اکبر با نتیجه سه بر یک از سد حکمت گذشت و تیم فوتسال روستای امین آباد این هفته استراحت داشت.

کوهگشت جمعی از جوانان روستای امین آباد شهرضا گرامیداشت فجر۹۶

انصاری با بیان اینکه جمعی از جوانان روستای امین آباد با شعار «نه به اعتیاد و آری به حفظ محیط زیست» برنامه کوهگشت برگزار کردند، عنوان کرد: این کوهگشت به مناسبت دهه مبارک فجر در منطقه کوه کلیجه با عنوان طرح نشاط اجتماعی برگزار شد.

وی با بیان اینکه این برنامه روز جمعه ششم بهمن ماه ۹۶ در یک هوای دلپذیر زمستانی برگزار شد، خاطرنشان کرد: ورزشکاران و ورزش دوستان روستای امین آباد و جوانان طوایف عربلو رحیملو با شعار «نه به اعتیاد و آری به حفظ محیط زیست» این برنامه را ترتیب دادند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شهرضا  ادامه داد: این اردو که در جنوب شهرستان شهرضا در ۱۵ کیلومتری روستای امین آباد برگزار شد با آموزش کوهپیمایی و نیز بازی محلی دال پلان همراه بود که ورزشکاران با همدلی و نشاط به مدت سه ساعت کوهگشت و کوهپیمایی، بعد از صرف صبحانه و انجام بازی دال پلان که اشکان عربلو برنده آن بود به کار خود پایان دادند.

وی ادامه داد: سرپرستی این برنامه بر عهده مسلم رضایی پور روابط عمومی هیئت روستایی بود.

اعزام نائب رئیس هیئت روستایی شهرضا به دوره مربیگری بازی های بومی و محلی

انصاری با اشاره به برگزاری دوره مربیگری بازی های بومی و محلی ویژه خواهران بسیج استان اصفهان، عنوان کرد: این برنامه سوم بهمن ماه به مدت سه روز در شهرستان فلاورجان برگزار شد که زهرا جعفری نائب رئیس هیئت روستایی شهرضا به این دوره اعزام شد.

رقابت های هفت سنگ بانوان روستایی «جام فجر ۹۶» در شهرضا برگزار شد

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شهرضا  با اشاره به برگزاری مسابقات هفت سنگ بانوان روستایی «جام فجر ۹۶» به همت نائب رئیس هیئت روستایی شهرضا در تاریخ اول بهمن ماه در سالن شهید مصدق شهرضا، عنوان کرد: دو تیم از روستای پیکان جرقویه و بازیکنان منتخب هیئت روستایی شهرضا که در قالب چهار تیم عقاب، طاووس، شاهین و سانچی و هرتیم شامل شش بازیکن در این مسابقات شرکت کردند.

وی با بیان اینکه هدایت و قضاوت مسابقات را خانم ها جعفری و علیزاده برعهده داشتند، خاطرنشان کرد: بعد از رقابت مهیج و نفس گیر تیم سانچی بود که پیروز رقابت ها شد.

سه برد برای سه تیم شهرضا در رقابت های لیگ دسته یک والیبال استان اصفهان

انصاری با اشاره به برگزاری رقابت های لیگ دسته یک والیبال استان اصفهان، عنوان کرد: این رقابت ها روز جمعه مورخ شش بهمن ماه  به میزبانی شهرضا برگزار شد و با نتایج ارزشمند برای این شهرستان پایان یافت.

رویس اداره ورزش و جوانان شهرضا ادامه داد: تیم آرال شهرضا در این هفته از سری رقابت های لیگ دسته یک والیبال نوجوانان استان اصفهان موفق شد با نتیجه دو بر صفر ستارگان اصفهان را مغلوب قدرت نمایی خود کند.

وی با بیان اینکه این تیم در دو ست با اقتدار و با امتیازات ۲۵ بر ۱۶ و ۲۵ بر ۱۸ فاتح مسابقه بود و توانست سه امتیاز ارزشمند کسب کند، اظهار کرد: در این رقابت ها تیم والیبال نوجوانان آرتمن شهرضا نیز توانست دو بر صفر تیم نصر اصفهان را شکست دهد.

انصاری با بیان اینکه دو تیم آرال و آرتمن به نیمه نهایی لیگ استان اصفهان در رده سنی نوجوانان صعود کردند، گفت: هم چنین تیم آرتمن شهرضا در هفته اول لیگ دسته یک والیبال جوانان استان اصفهان میزبان تیم ستارگان اصفهان بود که توانست با نتیجه دو بر صفر در مقابل حریف پیروز شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا با بیان اینکه هر سه مسابقه روز جمعه مورخ شش بهمن ماه در سالن شهید طحانی برگزار شد، تاکید کرد: تیم های شهرضا توانستند سه امتیاز  هر بازی را با قدرت نمایی در حضور انبوه هواداران و علاقه مندان به ورزش والیبال به نام خود ثبت کنند.

تکواندوکاران فجر شهرضا در رقابت های قهرمانی دختران استان خوش درخشیدند

وی خبر از برگزاری رقابت های قهرمانی تکواندو دختران استان داد و گفت: در این رقابت ها  زهرا مرادی از شهرضا با ثبت رکورد و اختلاف زیاد از نفر دوم به مدال خوشرنگ طلا دست یافت.

انصاری تصریح کرد: مسابقات هانمادانگ قهرمانی تکواندو استان اصفهان روز جمعه مورخ ۶ بهمن ماه به میزبانی مهد هانمادانگ استان در شهرستان زرین شهر برگزار شد که دختران نونهال مرکز آموزش تخصصی تکواندو فجر شهرضا در رده کمربندی سبز-آبی به مربیگری صدیقه رضایی موفق به کسب دو مدال ارزنده شدند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.