سرویس: اخبار شهرضا ۱۷:۲۲ - شنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۶

امام جمعه شهرضا:

مسئولان استان باید بیشتر به شهرضا توجه کنند

امام جمعه شهرضا با انتقاد از بی توجهی مسئولان استان نسبت به شهرستان شهرضا، گفت: متأسفانه شهرضا همواره مورد بی توجهی مسئولان استانی قرار گرفته و در اختصاص بودجه و امکانات دیگر، حق این شهرستان ادا نشده است.

به گزارش شهرضانیوز، امام جمعه شهرضا در جلسه شورای اداری این شهرستان انقلاب اسلامی یکی از با ارزش‌ترین نعمت‌های خداوند دانست و افزود: شهدا با ارزش‌ترین دارایی خود یعنی جانشان را در راه حفظ نظام تقدیم کردند.

حجت الاسلام سیف الله یعقوبی اضافه کرد: جمعیت جوان و توانمند، اراضی حاصلخیز، طبیعت زیبا و جاذبه‌های توریستی و اعتماد ملی مهمترین سرمایه‌های ملی هستند که باید از ان‌ها استفاده شود.

وی تأکید کرد: باید خدمات انقلاب اسلامی را در مقایسه با دوران پیش از انقلاب برای مردم به ویژه نسل جوان مطرح کنیم تا همگان بدانند انقلاب منشأ بزرگ‌ترین تحولات در کشور شده است.

امام جمعه شهرضا با بیان اینکه انقلاب اسلامی دشمنان خود را منزوی کرده است، بیان کرد: آمریکا در مقابل ملت ایران شکست خورده است و ایران را به عنوان قدرت برتر منطقه مطرح شده است.

حجت الاسلام یعقوبی با انتقاد از بی توجهی مسئولان استان نسبت به شهرستان شهرضا، اذعان کرد: متأسفانه شهرضا همواره مورد بی توجهی مسئولان استانی قرار گرفته و در اختصاص بودجه و امکانات دیگر، حق این شهرستان ادا نشده است.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.