سرویس: اخبار شهرضا ۰۹:۴۳ - دوشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۶

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان شهرضا مطرح کرد:

شهرضا دومین شهر ورزشی استان/امکانات ورزشی کافی نداریم اما بهترین ورزشکاران شهرضایی هستند

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان شهرضا گفت: شهرضا از نظر فعالیت‌های ورزشی بعد از اصفهان در رده دوم استان قرار دارد، هرچند سرانه و امکانات ورزشی کافی نداریم اما بهترین ورزشکران از این شهرستان هستند.

به گزارش شهرضانیوز، علی نقی انصاری صبح امروز در جلسه ستاد امور جوانان شهرستان شهرضا، عنوان کرد: شهرستان شهرضا با یکهزار و ۱۸۰ فعالیت ورزشی در ۹ ماه نخست امسال در رده دوم استان قرار گرفت.

وی، ادامه داد: جایگاه نخست فعالیتهای ورزشی استان به شهرستان اصفهان با یکهزار و ۲۰۰ فعالیت ورزشی تعلق گرفت.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان شهرضا، تصریح کرد: سالانه بیش از ۳۰۰ مسابقه ورزشی در شهرضا برگزار می شود، این در حالی است که در این شهرستان بیش از ۷۰۰ مدال آور رقابتهای ملی و جهانی وجود دارد.

انصاری، گفت: در آینده نزدیک رقابتهای تیراندازی خانوادگی در شهرضا برگزار خواهد شد که در نوع خود بی نظیر است.

وی، با اشاره به تدابیر اتخاذ شده برای سهولت دسترسی شهروندان به باشگاه های ورزشی اظهار کرد: هزینه فعالیت در باشگاه های وزرشی شهرستان یک سوم باشگاه های استان است، این در حالی است که از سال ۱۳۹۰ تاکنون بهای بلیط استخر در شهرضا از هشت هزار تومان به پنج هزار تومان کاهش یافته است.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان شهرضا، تأکید کرد: یکی از سیاستهای اداره ورزش و جوانان شهرستان شهرضا آن است که بتوانیم در هر محله یک باشگاه ورزشی ایجاد کنیم ، اما برای تکمیل خدمات ارایه شده در این زمینه لازم است امکانات ورزشی پارک ها نیز افزایش یابد.

انصاری، بیان کرد: شمار ورزشکاران شهرضایی از شش هزار نفر در سال گذشته به هشت هزار نفر در سال جاری افزایش یافته است.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.