سرویس: اخبار شهرضا ۰۹:۴۱ - دوشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۶

کارشناس هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرضا:

برخی از آموزشگاه های هنری شهرضا در آستانه تعطیلی

کارشناس هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرضا گفت: در شهرضا ۱۷ آموزشگاه هنری وجود دارد که بسیاری از آن‌ها به دلیل معضلات اقتصادی در شرف تعطیلی هستند.

به گزارش شهرضانیوز، کارشناس هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرضا، در جلسه ستاد امور جوانان شهرضا اظهار کرد: اگر به دنبال ایجاد نشاط و شادابی برای جوانان هستیم باید زیرساختهای لازم را نیز فراهم کنیم.

علیرضا متقی، تصریح کرد: در شهرضا ۱۷ آموزشگاه هنری وجود دارد که بسیاری از آن‌ها به دلیل معضلات اقتصادی در شرف تعطیلی هستند.

وی اذعان کرد: از ابتدای امسال تاکنون چهار کنسرت موسیقی در شهرضا برگزار شده است که در آخرین اجرای آن ۱۲۰ صندلی خالی بوده ست.

کارشناس هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرضا ادامه داد: در سال جاری ۱۳ نمایشگاه در نگارخانه حکیم الهی شهرضا برگزار شده است که شمار انها تا پایان سال به ۱۸ عدد افزایش خواهد یافت اما متأسفانه شمار بازدیدکنندگان از آنها به ۵۰۰ نفر هم نرسیده است.

متقی بیان کرد: برای اصلاح و شاداب سازی مبلمان شهری شهرضا تلاشهایی انجام شده است اما کافی نیست ، در زمان شهرداران قبلی باره هنرمندان شهرضایی اعلام کردند که قصد همکاری با شهرداری را دارند اما از آنان استقبال نشد.

وی تأکید کرد: مسئولان شهرضا باید پیش از همه زبان نشاط را بدانند و به محض اینکه تریبونی پیدا می‌کنند به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی حمله نکنند.

کارشناس هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرضا بیان کرد: از ۴۰ روز پیش از برگزاری هر کنسرت باید مقدامات لازم برای اخذ مجوز ان انجام شود در حلی که می توان این فرایند را کوتاهتر و ساده تر کرد.

متقی گفت: نمادها و نشانه های فرهنگی شهرضا باید باهدف ایجاد شادابی در میان مردم و جوانان مورد بازبینی قرار گیرد.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.