سرویس: تولیدی » پوششی ۰۹:۳۹ - دوشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۶

رییس مرکز بهداشت شهرستان شهرضا:

بیکاری مهمترین معضل جوانان است

رییس مرکز بهداشت شهرستان شهرضا گفت: نخستین و مهمترین مشکل جوانان بیکاری است بنابراین اگر به دنبال ایجاد نشاط برای آنان هستیم باید امنیت شغلی آنان را تأمین کنیم.

به گزارش شهرضانیوز، رییس مرکز بهداشت شهرستان شهرضا در جلسه امور جوانان شهرستان شهرضا بیان کرد: همه ادارات و نهادهای اجرایی در شهرستان باید برای تأمین و ارتقاء سلامت شهروندان تلاش کنند و در این میان سلامت روح و جسم جوانان از اهمیت بیشتری برخوردار است.

سید حجت الله موسوی تأکید کرد: برطرف کردن نیازهای جوانان باید از اولولیت برخوردار باشد زیرا آنان نیروی فعال کاری و اجریی هر شهر هستند.

وی تصریح کرد: نخستین و مهمترین مشکل جوانان بیکاری است بنابراین اگر به دنبال ایجاد نشاط برای آنان هستیم باید امنیت شغلی آنان را تأمین کنیم.

رییس مرکز بهداشت شهرستان شهرضا بیان کرد: متأسفانه آمار بیماری هایی نظیر اعتیاد در میان جوانان بالا است و برای مقابله با این وضعیت باید پیگیری در دستور کار مسئولان قرار گیرد.

موسوی عدم مشارکت جوانان در فعالیتهای اجتماعی و جلسات آموزشی را یکی از مهمترین معضلات در حوزه رسیدگی به مشکلات جوانان برشمرد و افزود: ارایه آموزشهای لازم با هدف توانمند کردن جوانان برای مقابله با آسیبهای اجتماعی یک ضرورت است اما پیش از آن باید کاری کنیم که جوانان از حضور در این جلسات استقبال کنند.

وی با تأکید بر ضرورت ترویج فرهنگ ازدواج سالم، بیان کرد: لازم است برای کاهش هیجان در میان جوانان پیست های موتورسواری استاندارد در مناطق مختلف ایجاد شود زیرا بر اساس آمار شمار زیادی از تصادفات مربوط به راکبان موتورسیکلت است.

رییس مرکز بهداشت شهرستان شهرضا گفت: بخش زیادی از مشکلات ایجاد شده در میان جوانان مربوط به فضای مجزی است بنابراین باید کارگاه های ارتقاء سواد رسانه نیز در شهرستان برگزار شود.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.