سرویس: اخبار شهرضا ۱۵:۰۲ - جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶

امام جمعه شهرضا:

اکنون زمان مناسبی برای دعواهای سیاسی نیست/مسئولان فقط به فکر حل مشکلات مردم باشند

امام جمعه شهرضا گفت: مسئولانی که در رده‌های مختلف نظیر شورای شهر، شهرداری و سایر نهادها و ادارات خدمت می‌کنند باید بدانند اکنون زمان مناسبی برای طرح دعواهای سیاسی نیست و باید به جای اینگونه امور فقط برای حل مشکلات مردم برنامه ریزی کنند.

به گزارش شهرضانیوز، حجت الاسلام سیف الله یعقوبی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان شهرضا، با اشاره به جان باختن خدمه کشتی نفت‌کش سانچی اظهار کرد: گاهی حوادثی اتفاق می‌افتد که همه مردم را داغدار می‌کند و این حادثه هم از جمله حوادثی بود که بعضی افراد در آن در راه خدمت به کشور جان خود را از دست دادند.

وی ادامه داد: مردم و رهبر معظم انقلاب مطالباتی دارند که باید به آن‌ها پاسخ داده شود، البته رهبر معظم انقلاب در موارد بسیاری در خصوص مسائل جاری کشور تذکر می‌دهند.

امام جمعه شهرضا تصریح کرد: در شرایط حساس فعلی باید به فعالیت‌های دشمن و نیازها و نواقصی که در کشور وجود دارد باید توجه داشته باشیم

حجت الاسلام یعقوبی با بیان اینکه همه وظیفه دارند از حقوق مردم دفاع کنند، گفت: بیش از ۲۰۰ نماینده مجلس به دولت تذکر دادند که مراقب حقوق مردم باشد در حالی که همه مسئولان در قوای مختلف وظیفه دارند در این خصوص مراقبت کنند.

وی تأکید کرد: نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی باید بدانند که در شرایط فعلی موقعیت مناسبی برای گرانی حامل‌های انرژی نیست

امام جمعه شهرضا با تأکید بر ضرورت اتحاد نیروها در قوای سه‌گانه و اقشار مختلف مردم، گفت: اتحاد و همبستگی نیروها نیازمند برخورداری از تقوای الهی است.

حجت الاسلام یعقوبی با بیان اینکه اگر انتقادی می‌شود باید منصفانه و بدون سیاه نمایی باشد، عنوان کرد: بعضی افراد همه مشکلات کشور و جامعه را به عهده روحانیت می‌دانند در حالی که امور اجرایی کشور به دست کسانی است که بودجه کشور و توان اجرایی کشور را دارد

امام جمعه شهرضا تصریح کرد: مسئولان باید بین مردم باشند تا از معضلات آن‌ها باخبر شوند و بتوانند برای حل آن‌ها برنامه ریزی کنند، زندگی اشرافی و به دور از مردم نمی‌تواند راهگشا باشد.

حجت الاسلام یعقوبی گفت: مسئولانی که در رده‌های مختلف نظیر شورای شهر، شهرداری و سایر نهادها و ادارات خدمت می‌کنند باید بدانند اکنون زمان مناسبی برای طرح دعواهای سیاسی نیست و باید به جای اینگونه امور فقط برای حل مشکلات مردم برنامه ریزی کنند.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.