سرویس: اخبار شهرضا ۱۹:۴۳ - سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶

رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان شهرضا خبر داد:

پرداخت سهم بیمه کارفرمایانی که مددجویان کمیته امداد را استخدام کنند

رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان شهرضا گفت: هر یک از کارفرمایانی که مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) را استخدام کنند تا ۱۰۰ درصد حق بیمه کارفرما پرداخت می شود.

به گزارش شهرضانیوز، عبدالرزاق میرزایی در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان اظهار کرد: یکی از مهم ترین سیاستهای اجرایی کمیته امداد امام خمینی (ره) توانمند سازی مددجویان است.

عبدالرزاق میرزایی تصریح کرد: نظارت ها بر طرح های کارآفرینی این سازمان قبل و حین و تا پنج سال بعد از ایجاد عرصه کارآفرینی ادامه دارد.

وی اظهار کرد: میزان اعتبارات اشتغالزایی کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان شهرضا در سال جاری ۱۰۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال بوده است که تاکنون ۱۵۶ مورد را برای دریافت سه میلیادر اعتبار به بانک ها معرفی کردیم.

رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان شهرضا از جذب ۸۰ درصد از اعتبارات اشتغالزایی معرفی شده به بانک خبر داد و افزود: ۱۱۶ نفر از متقاضیان موفق به دریافت دو میلیادر و یکصد میلیون تسهیلات شده اند و در این زمینه ۱۳۷ نفر اشتغال هم ایجاد شده است.

میرزایی بیان کرد: از ۲۱۹ نفر تعهد اشتغال این نهاد در شهرستان تاکنون ۱۹۸ نفر در سامانه رصد اشتغال ثبت شده است همچنین ۳۲ مورد پروانه بهره برداری مشاغل خانگی نیز از طرف این اداره صادر شده است.

وی تصریح کرد: هر یک از کارفرمایانی که مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) را استخدام کنند تا ۱۰۰ درصد حق بیمه کارفرما پرداخت می شود.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.